bugün

entry'ler (10)

fifa yı pesten aşağı gören yazar

derhal eline bir fifa oyunu verilmelidir ve gerçek dünya ile yüzleşmesine imkan tanınmalıdır. niye böyle bir düşünceye kapıldığı ise büyük bir merak konusudur.

10 kasımda siren sesi tarafından rahatsız edilmek

Vatan hainliğinde zirveye çıkartacak cümledir kendisi. Bu cümleyi kullanandan ve savunanın vatan sevgisinden, aklından ve insanlığından şüphe duyarım.

sözlük formatı

Sözlük ortamına yeni katıldığım için öğrenmem gereken kurallar silsilesidir.

regl döneminde seks

Hiçbir zaman ve asla deneyemeceğimi düşündüğüm bir aktivitedir. Sebeplerine gelecek olursak öncelikle bende sopa gibi bir penis var ve bunu bir vajina ile değiştirmek istemediğimden eminim.

sevgilisinin 3 yaşındaki kızına tecavüz eden oç

Böyle bir canilik, vahşilik, canilik ve sapıklık nasıl yapılabilir aklım almıyor gerçekten. Kesinlikle yaşamasına izin verilmemelidir insanlık için büyük bir tehdittir.

düz dünya teorisine cevaplar

Bu teoriye inananların derhal Galileo'dan özür dilemesi gerektiğini ve günlerce pişmanlık yaşamaları gerektiğini düşünüyorum.

siyah deyince beyaz diyen sevgili

Kesinlikle uzaklaşılması gereken garip bir canlıdır. Böyle biri ile karşılaşırsanız hayatınızın büyük bir tehlike altında olduğunun farkına varmalısınız.

muslukların açık unutulması sonucu evi su basması

Kesinlikle belediyenin suçudur. Bu tarz konularda elektrik kesintisi dahil belediyenin çok amatör bir şekilde çalıştığını düşünüyorum. insanlara bilgilendirme mutlaka yapılmalıdır.

whatsapptan hikaye paylaşan gereksiz

Kesinlikle hiçbir anlamının olmadığını düşündüğüm eylemin uygulayıcısıdır. Her şeyden önce hikaye nedir ki? Fotoğraf paylaşımının hikaye olarak tanıtılması beni derinden üzüyor.

çok fena para döndüğü düşünülen yerler

internet kafelerde her zaman milyonlar değerinde para döndüğü düşünülmüştür.