bugün

entry'ler (41)

sivas ta 2 erkeğin cinsel ilişki anında basılması

bütün mahalle tren yapmış ilerlerken çevirmeye denk gelmişlerdir. tarihte en büyük göt ayaklanması olarak ta yerini alacaktır.

metro ve metrobus istasyonlarına parfüm makinası

bu makine para basar.

metro ve metrobus istasyonlarına parfüm makinası

zira yazın geldiği şu dönemler toplu tasıma araçlarına binidiğimiz de leş gibi ter kokan kişiler için muazzam bir çözümdür. düsünsenize yol yürümüşünüz hava sıcak ve leş gibi ter kokmuşunuz. metro istasyonuna geliyorsunuz. bozuk parayla çalışan bir parfüm makinesi. üzerinde en az yirmi çeşit parfüm markası. birini seçiyorsunuz, sonrada su hortumu gibi ucunda spreyi bulunan aparattan koltuk altlarınıza ve boynunuza parfümünüzü sıkıyorsunuz. hem siz rahat hem yanınızdaki insanlar rahat. güzel olurdu sanırım.

her konuyla dalga geçmeye çabalayan türk genci

ya bu gençler sosyal hayatta çok eziktir, topluma karşı kendini ıspatlamaya çalışan kişilerdir. ya da espri yeteneğini geliştirip ilerde büyük bir komedyen olmayı hedefliyorlardır.

beli dövmeli kız

önunuzde eğildiğinde sırtındaki döğmenin kendisini daha çekici ve suh gösteren kızdır.

yazarların birlikte olmak istedikleri ünlü kişiler

benim hayalim de carmen elektra var. onunla ısısız bir adada yaşamak isterdim.hatta onunla evlenmeyi bile düşünürdüm. asıgım bu kadına ben.

sevgilinin grup seks istemesi

adı üstünde grup sex istiyor yani bu çift olma ihtimali yüksektir. yani sadece kadın değil erkekte istiyor diyelim.

yazarların yaşadığı paranormal olaylar

eve geç gelmiştim.aylardan sanırım ağustos ve cok sıcak bir geceydi. uyuyalı birkaç saat olmuş olacak ki,birden kendimi odanın içinde uçarken gördüm.ozgurce ve tarifi olmayan ürpertici birşeydi.daha sonra kendi yatagımın üstüne geldiğimde kendimi yatakta yatar halde görebiliyordum evet bu gerçekten beni çok korkuttu.bir an öldüğümü düşündüm. o korku beni buz gibi yapmıştı.sonra toparladım biraz kendimi seyrettim. ruyamı diye düşündüm. gözlerimi açmayı denedim gözüm açıktı.bilincim yerindeydi. kontrol bendeydi. rüya olsa bunları yapamazdım. yapamadıgım tek yatakta gördugum kendi bedenime dokunamamaktı.sonra usulca tekrar bedenime döndüm. ve aniden uyuyan bedenimle birlikte uyandım.sonra bunun ne oldugunu arastırıdım. ben kucuk bir astral seyahat yapmıştım. ama bunu daha sonraları bilinçli denememe ragmen tekrar basaramadım.

sevgilinin hamile oldugunu söylemesi

göte giren plaj şemsiyesi açılmaz denilen içten içe adamı yiyecek bir durumdur..

kızlık zarı bozmak

evlenince yapılması gereken bir eylemdir. eğer evlilik öncesi yapıyorsanız kesinlikle o kız size güvenmiştir. artık namusunuzdur.kirlettiğinizkızı arındırmanız için evlenmenizi gerektiren hadisedir.

eve erkek atarken dikkat edilecek hususlar

katta pencerede veya balkondan kaçış yeri olmalı.

kızlık zarı bozmak

bu sebeptendir ki ya arka kapıyı kullanacaksın yada kıyılarda dolaşacaksın.

kızlık zarı bozmak

bunu yapacagıma 31 çekseydim daha iyidir demek.

kızlık zarı bozmak

çok büyük mesuliyettir. başın belaya girme olasılıgı çok yüksektir. mümkünse bu hareketi yapmamak gerekir. hem kız hemde erkek açısından evlenmeden önce yapılmaması gereken bir durumdur.

bunu bir kabus oldugunu uyandıgınızda hayata normal yerden devam etmeyi hayal ettiğiniz sikik bir durumdur.

bir daha prezarvatifsiz ilişkilere tövbe ettiğiniz andır.

''eminmisin cocuk benden mi ?'' sorusunu sorma ihtimalidir.sonuçta sevgiliniz sizin yüzünüze tükürüp ayrılabilir.

sevgilinin başka birinden hamile olup durumu sizin üstünüze atabilme ihtimalidir.

travestiyle birlikte olan gay mıdır

travestinin sonunda sıra bende deme ihtimaliyle sonucun kaçınılmaz bir biçimde gayliğe dogru yöneliştir.

bazen kadınların karşısınıdakinin sevgisi ölçmek için kullandıgı blof yapma biçimidir.