entry'ler (139)

sigara içmeyenlerin aldığı tepkiler

Ramazanda "Sigara içmiyorsun nasıl dayanamıyorsun".

Halı sahada "Sigaranda yok nasıl koşamıyorsun".

Yolculukta "Sen içmiyon arkaya geç önde ben oturayım".

Kilo verirsin "Sigara da içmiyon niye zayıfsın".

Öğrenciyken harçlık istersin "Oğlum sigaranda yok napıyon o kadar parayı".

süleyman şah a tekerlekli mezar yapmak

Dedeye birsey olmaz korkmayın çünkü artık aponun bayragı altında yatıyor.

ali turgutkurt

ahhaha bide bu adamlar ülkücü felan *
http://www.incicaps.com/c/tllrmc5cs/

uludağ sözlük birlikte şiir yazma girişimi

dolsun şiirler memeyle dolsun.

önümüzdeki seçimlerde mhp mi hdp mi kazanacak

Hdpdir. En iyi kürt ölü kürtttür diyen MHP yerine Yaşasın halkların kardeşliği sloganıyla HDP olsun.

trabzon da pkklı olduğunu söyleyen mal

Dhkpcnin üstlendiği Sultanahmet saldırısıni PKK yapmıs zannederek üstlenmek sonrada bütün trabzon da aranip bulunmuş ve linç edilmiştir.

hdp seçim barajını aşacak mı

Akpye oy veren kürdün bu dönem hdpye oy vermesiyle gelişecek durumdur.

irem derici universite tweeti

Hala bu kadını dinleyen insanlarda var ulan sen kimsin de sana ödül veren üniversite klublerine hakaret Tweet atarsin. Geçenlerde balikesirin eşekleri ile ilgili tweetleri vardi belki de gundemde kalmak istiyordur.

dur türk

Sanırım şu askerlerden bahsediyorlar.
http://www.youtube.com/watch?v=on0nU7eAuR0

dur türk

Onune geldigi yerde atıp tutan, bu ulkenin her karışı bizimdir diyip doguda gezmeye götü yemeyen yabancı plakayla diyarbakıra giremeyen yeni yetmedir. Ulan siz degil polisiniz askeriniz bizim mahalelere giremez.

hurafeler ve islam

ibret Alacak Çok Şey Var Gören Hani !?
1. Yusuf peygamber babasının rüyasına girip nerede olduğunu söyleyememiş ama bizim şeyhlerin rüyalarında konuşmadıkları ne peygamber kaldı ne de Allah ! Nedense istiareye yatmak Yakup peygamberin hiç aklına gelmemiş
2. Allah Yunus peygamberin yanlışını Kur’an’a koymuş bizim müritlere evliyanın yanlış yaptığını bırakın yazdırana söyletene aşk olsun
3. Hz. Musa deniz yarılmadan karşıya geçememiştir ama bizim evliyalar suda da yürürler havada da uçarlar...
4. Hz. Adem günahına tevbe etmiş ama bizim evliyalar hiç günah işlememişlerdir...
5. Hz. Yunus balığın karnında YETiŞ YARABBi demiş ama bizim evliyalar YETiŞ YA ABDULKADiR GEYLANi derler...
6. Hz. Yusuf'u yine kendisi gibi peygamber olan babası hapisten kurtaramamış ama bizim evliyalar müritlerine hep yetişmişler...
7. Hz. Muhammed kızına garanti verememiş ama bizim evliyalar tüm müritlerini kurtarmışlar...
8. Peygamberler şehit edilmiş ama bizim evliyalar hiç ölmezmişler ölünce de daha aktif olurlarmış....
9. Hz. ibrahim, kendisine gelen melekleri tanıyamamış ama bizim evliyalar yatak odamızda ne halt ettiğimizi bile bilirler, kalplerden geçenleri okurlarmışmış....
Tüm bunların hepsi asılsız saçma-sapan evliya masallarının Kur'an'ın yerini alması sonucu ortaya çıkan hurafelerdir...
Allah islam'ı inanmayanların şerrinden koruduğu gibi bu dine yanlış inananlarının şerrinden de muhafaza etsin amin...
Kur'an peygamberlerin hatıra defteri değildir, ibret alacak çok şey var !

burası ülkü ocağı mı

An itibariyle sözlük tanımlamasıdır.

ak saray

Tek gözlü odada 8 kişi kalanda var 1000 odalı sarayda tek kalanda.

selam ülküdaşlarım

Selam türkiye halklarına, Selam Uludağ sözlük ülkücü yazarlarına..
Bugün tekrar gerek sözlükte gerek sosyal medya girdiğiniz entryler ve yaptıgınız paylaşımlar ile
Aziz milletimiz olan türk ırkına bir level daha attırdınız.Dünyadaki saygınlığımız bir kat olsun
daha da arttı. hatta belki cengiz han bile sizi işitti. Eminim şu an dünyada olsa Şukunuzu eksik etmezdi.
Neyse Bugün yine her ortamda mesele kürt meselesidir diyip kro kürtler pis kürtler terörist kürtler diyip,
Vatanın bölünmez bütünlüğünü korudunuz eyvallah.
Peki ;
Bugün azerbaycan ermenistan savaşı için azeri kardeşlerimize ne gibi yardımın oldu ?
Peki bugün çin cumhuriyeti tarafından soykırıma uğrayan Doğu Türkistanlı kandaşların için ne yaptın ?_
Peki bugün ortadoğuda katledilen türkmen kardeşlerin için ne yaptın ?
Peki bugün Arakanda katledilen müslümanlar için ne yaptın ?
Peki bugün Filistin için ne yaptın ?
Peki bugün sokakta mendil satan çocuk için ne yaptın ?
Ve en sonunda ;

Bugün allah için ne yaptın ?

türkiye halklarına

45 Resmi kadın sığınma evine karşın 60 Resmi genel ev olan Türkiye pezevenkten başka birşey değildir.

latin alfabesini kaldırıp osmanlıcayı getirmek

Bir insanı öldürmek istesem emin ol bugünkü insanlığı öldürürdüm.

bedelli askerlik

Olaya farklı bir pencereden bakıp şöyle bir kanıya vardım ;
28 yaşında 20 yılını okumaya vermiş bir atom mühendisinin 6 ay boyunca,
ASkerde çavuş rütbesiyle askerlik yapmasımı yada ?

labarotuvarda araştırmalar yapıp bilimsel olarak buluşlara imza atması mı ?

Ülke olarak zaten 1. ve 2. dünya savaşında ağır yaralar almış
Ve hala bilimsel olarak avrupada geri kalmaktayız. Dünyanın
bugün uzaya bilmem ne füzelerini yollayıp marsta yaşam
varmı yokmu araştırırken bizim tutup dünyanın 8. büyük ordusuyuz.
Dememiz herhalde komik düşecektir.

ben bu yazıyı bedelli askerlik yapacaklara yazdım

Bu ülkenin bir mühendise ihtiyacı var vatanı kollayan bir ere de ihtiyacı var. Asıl mesele insanların Düzgün yerde gerektiği icraatleri yerine getirmesi. Bana göre bir mühendisin 6 ay askerde kalması saçma. Bu adamın ülke istihdamında yararları olacaktır.

türk dış görüntüsünü kürtlerin belirlemesi

Kürtlerin çokta tın diye açıklayacağı durumdur.

sözlüğü özledim

uzun zamandır ayrı kaldığım yurdumu özler gibi özledim.