bugün

entry'ler (104)

aşağılık kompleksi

Arkadaş ortamlarında ezmezsem ezilirim korkusuyla sürekli gözüne kestirdiği kişiye laf sokan kişilerin yaptığı şey.

ariston

15 yıldır buzdolabınını, 17 yıldır çamaşır makinesini kullanıyoruz birgün bile sorun çıkarmadı.

huawei p smart

2018 modelini kullanıyorum. Fiyatına göre iyi sayılır. Ama yavaş yavaş değiştir beni diyor.

renault 9 broadway

2002 yılında aldığımız ilk arabamız. Bizi hiç üzmedi. O zamanlar kaskosu bile vardı. izmire bursaya falan gittiğimizi hatırlıyorum gayet rahattı. Sonra birisinin borcu yüzünden satıp paraya çevirdik borç verdik falan. Araba gitti öyle. Kim bilir nerede şuan.

hummel

Spor ayakkabısını tavsiye etmem. Sadece 5 günde ayakkabı da çatlamalar oldu. Tavsiye edilmez.

okan muzaffer gürer

Adam gibi adam Okan Muzaffer Gürer.

istanbul aydın üniversitesi uzaktan eğitim

hiç tavsiye edilmez.dersler saatinde işlenmez.hergün ders programı değişir.okul para kazanmak için herşeyi yapar.aklınız varsa başka okul yazın.

aykut kocaman ın şaka gibi açıklaması

kesinlikle ne söylediği ve ne anlatmak istediği belli olmayan açıklamadır.

mustafa kemal atatürk

hayatı boyunda ülkesi için mücadele eden ve bir karış toprak için canını hiçe sayan muhteşem insan.

arçelik leydi 170

22 yıllık bulaşık makinamız. inanılmaz derece sağlamdır. yeni çıkan bulaşık makinalarına taş çıkartır.

libreoffice

dün itibariyle kurdum. gayet güzel. microsoft office para vermek istemeyen ve korsan kullanmak istemeyenler için biçilmiş kaftan.

taksiciye yanlış adres vermek

ilk önce çok bilirmiş gibi adres verilir. sonra yanlış olduğunu anlayınca vicdan azabı çekilir.

atatürk ün namaz kılarken hiç fotosunun olmaması

kesinlikle normaldir. çünkü ibadet gizli yapılır. kutsal kitabımızda bile yazar. ibadetin gizlisi makbuldür diye.

30 liraya içilen kahve

o kadar paraya bakkaldan kahve al. 6 ay yeter sana. 30 lira ne demek ya. otuz lira.

quaresma nın arkasında oynayan sol bek olmak

istenmeyen bir durumdur. çünkü q7 defansa yardım etmediği gibi sanki yılda 50 gol atmış gibi hareketler yapar.

100 yıl ticaret meslek lisesi

dışardan bakıldığında güzel bir okul gibi gözükebilir. ancak gerek öğrenciler gerek öğretmenler için aynı şeyi söylemek imkansız. zorunlu olmadıkça tavsiye edilmez.

maltepe üniversitesi bilgisayar programcılığı

paranız varsa tercih edin derim. çünkü gerçek anlamda ders veriyorlar. ve okul bittiğinde gerçek bir programcı oluyorsunuz. fiyatı yüksek ama okulun ve öğretmenlerin kalitesine değer diye düşünüyorum.

2012 üniversite tercihleri

23 temmuz pazartesi günü başlıyor. herkese hayırlısı inşallah.

şerit led

fiyatları uygun olması ve kullanım kolaylığı ile bence tavsiyelik bir ürün. ben kullanmıyorum ama tavsiye ediyorum. illa kullanmak lazım sanki.

206 sedan

tasarımı inanılmaz kötü olan araba. onun yerine git fiat brava al 1998 model çok daha iyi yani.