bugün

entry'ler (221)

erkek erkeğe sevişmenin kötü bir şey olmaması

(bkz: homofobi öldürür) Hem öldürür hem öldürtür.

11 11 11 11 11

buda gelir buda geçer ağlama .

kck nın zerdüşt olduğu gerçeği

(bkz: keceke)

11 11 11

Bugün'ün 11.11.11 olması yatma vaktinin geldiğini işaret ediyor. Aman Tanrım !! . !! . !!

maliye gov tr

Şu saatlerde tesadüfen görüdüğüm,hack mağduru olan site .

http://www.maliye.gov.tr/

Niye bi insan maliyenin sitesini hackler ki, hayır yani garip

1999 doğumlu yazarlar

Liseli değildir.

kürdistan hayalcisi

(bkz: Olan bir yerin hayalini kurmak)

kemik kırma sesleri

her kurban bayramında olduğu gibi alt, üst, sağ yan, sol yandaki komşularınızın gecelere kadar süren çalışmalarında kemiğe vurulan satır darbeleriyle çıkan sestir. Bazen insanın beynini s*ktiği bile olur. örneğin, dizi izleyen bir kadın bu seslerden sonra eline satırı alıp kemik kırma eylemine katılabilir. Fakat bunun sonucu Kan çıkar .

van a çok yardım etmesi beklenen kişi ve kurumlar

(bkz: Esra ceyda kardeşler)

düşünme eylemi

Fark edelirse, maphus damlarında yada ansınız kahpe bir kurşunla bitecek olan eylem.

(bkz: Düşünüyorum öyleyse vurun)

ravenclaw

(bkz: 9dragons) acclaim zamanındaki GM

ben bu yazıyı kürt e yazdım

(bkz: Gene mi yaaaaa)

acun ılıcalı

(bkz: Para Babası)

herkes vanlı birtek müge yanlı

ATV'deki Tatlı Sert ( FaşistSert ) programında sarf ettiği '' önce daş at sonra keyfi asker vur sonrada gel yardım iste, yooooooğ öyle yardım falan yoğ ! '' demesinden sonra sanal ortamda dile ( klavyeye ) getirilen bir çok sözden biri. *
Hayır yani o bişey değil, sanane ki. Otur adam gibi programını sun, reyting al, paranı cebe indir. Kendi kuyusunu kazmak gibi bişey oldu bu, Atv şikayet hattına 100bin'den fazla şikayet gelmiş artı hakkında dava falan açılmış. *
işte öyle, Uzun lafın kısası Herkes Van'lı, Birt tek müge ( y )anlı . *

bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar

ayaklan power tuşuna dokunmak ve eve gelenlere '' baaaaaaaaaaaak sen böyle açabülünnü oğluuuum '' diyebilmek. Gerçek mutluluk .

her ateist müslüman doğar

Herkes dinsiz, ırksız doğar. içinde bulundukları toplum onların gelenek, görenek ve yaşayış tarzına karar verir. Yani doğduğunda sen bir başkasısındır.

berbat ötesi sözler

(bkz: aşkısı)

facebook tan sevgili ayarlamak

beni seviyorsan beğene tık, çok seviyorsan '' inbaks '' .

yaran facebook iletileri

a kişisi : ben şizofren değilim.
a kişisi : bende değilim.
b kişisi : mal amuhakoim.

en çok gıcık olunan insan tipi

(bkz: ergen)