entry'ler (122)

aşk acısı

insanın hayatının bir süre durmasını sağlayan acı. Aşk acısının geçirecek tek şey gerçekten aşık olunmadığını anlayabildiğinin andır. Gerçekten sevse bırakabilir mi ya da reddeder mi seni? Durum böyleyken kederlenmenin, ağlamanın tek bir açıklamasını bulamazsın. Çünkü hep kendine kızarsın, hatalarını düşünürsün. Aslında durum hiçte öyle değil be şapşal. Gerçekten aşık olduğun kişiyi sen hangi hatası için terkederdin önce bunu bir düşün. Zaten aşık değilmiş diyerek yoluna gitmezsen daha çok acı çekersin de kimseye bir yararı olmayan ucubeye dönersin. Sil gitsin kalbinden.

toefl ibt

Zaman sorunu yaşanması muhtemel sınav. Arkadaşlar sağda solda çalışmadan girdim 100 aldım 2 gün baktım 110 aldım diyenlere aldanmayın. Bildiğin içinizde patlar 185 dölar aman diyim. Adamlar ya kolej okumuştur ya da dil bölümlerinden birini bitirmiştir. Yoksa bir yıl hazırlık okumakla veya dil kursuna gitmekle 90 ve üzeri puan almak çok zor. Ben bunlara aldandım siz aldanmayın. Adam gibi çalışın öyle girin.

türkiye futbol federasyonu

Hakkında yazıp yazıp hukuki nedenlerle (gg) sildiğim entryleri toplasan burdan köye yol olur. Ayrıca başarılı bir başkana ! sahip (gg) federasyon.

sevgilinin bakire olmadığını itiraf etmesi

Birkaç yıl önce arkadaşlar vasıtasıyla bir kızla tanıştım. işte geziyoruz tozuyoruz, beraber yemeğe gidiyoruz derken iş ciddiye bindi evlilikten konuşmaya başladık. Kendisine bana söylemek istediğin, benim şimdi bilmeye hakkım olan bir şey var mı dedim. Birisiyle 7-8 ay süren bir ilişkisinin olduğunu söyledi ben de dürüstlüğü için teşekkür ettim ve bir daha hiç görüşmedik. Ne o beni aradı ne de ben onu aslında sanırım ikimiz birbirimizi çok açık bir şekilde anlamışız. Kendisinden allah razı olsun gerçekten teşekkür ederim dürüstlüğü için. Tanım: sevgilinizin, ilerde eşiniz ve belki de çocuklarınızın annesi olup olmaması konusunda zor bir karar vermeniz gerektirecek kadar önemli itirafı.

yazarların bildiği en berbat espriler

Kahvede 51 (71,81,101) oynarken kağıdı kestikten sonra açılan kağıdı gösterirken " taban nerde baban" demek şeklinde yapılan espri.

kürt milli ana muharebe tankı

Sivil halk ile savaşmayacaksan bi işe yaramayacak ucube. Ama çocuk, kadın ve yaşlı öldürmek için ideal bir silah, tasarımcılarını tebrik ederim.

sigara içenlerin savunmaları

http://www.youtube.com/watch?v=NnMm6rRd1ao

domates yemek haramdır

iyy iğrenç araplar elleri ile dometes yiyorlar.

uzaylıların aslında iyi insanlar olması

Nerden biliyorsun cami mi yaptırmışlar.

özgüveni azaltan etkenler

kısa boylu olmak.

fazıl say ın bakan günay a kes zırvalamayı demesi

Fazıl say gerçekten ülkesini seven bir insan olsaydı iki tane siyasetçiye kızıp, ülkesini terk etmekle tehdit etmezdi. Yok ülkemi seviyorum diyorsan kal mücadele et inandığın doğrular için ya da "kes zırvalamayı!"

derbi biletine 14000 tl vermek

Sanatseverliktir. Yılın en çok konuşulan tiyatro oyununu kaçırmak istemiyordur.

ibrahim akın ın kendi kendine şike yapması

Kimsesizlerin kimsesi olmayı vaat eden kişiye başvurmasını önerdiğim mağdur futbolcudur. Aykut kocaman ve rıdvan dilmen ile görüştüğüne göre ibrahim akın'la da görüşür.

sözlük yazarlarının asla sevişmem dediği ünlüler

Deniz Seki.

hala emre belözoğlu nu savunmak

Emre bile suçlu olduğunu bildiği için kendisini savunmuyor. Eğer biraz tutunacak dalı olsaydı emre'nin maç bitmeden zokora'nın bacağını eline verirdi.

deniz gezmiş in banka soymuş olması

Burada deniz gezmş'i savunmak yerine tek amacı ülkeyi bölmek olan grubu aranızdan bir ayıklayın efendiler. çünkü laf ne zaman deniz geçmiş'ten açılsa laf bağımsız kürdista'a gidiyor. bu size normal geliyorsa bi siktirin gidin.

fb nin demirören e plaket verme ihtimali

tff'nin fenerbahçe'ye plaket verme ihtimali çok daha yüksektir.

ankara da yaşamak için yeterli maaş

Gençlerbirliği kombine fiyatları: maraton 100 tl, kapalı 200 tl

türbanlı kadınlardan tahrik olmak

Hükümetin çok güçlenmesi sebebiyle dini nedenlerle değil de başka kaygılarla (iş bulmak, terfi almak, ihale almak vb.) türban takmayı tercih eden hanımlarımızın diğer kıyafetlerinin son derece çekici olmasından ötürü gerçekleşen durumdur.

yaşlanma belirtileri

Leyla ile Mecnun dizisi için yapılan saçma bir dizi eleştirilerini haklı bulmak.*