entry'ler (32)

satılık ekşi sözlük hesabı

Uygun bir fiyata emek verdiğim bir ekşisözlük yazarlığımı satacağım. Benimle iletişime geçebilirsiniz.

konyaspor un avrupa ya gitmesi

konyaspor'un direkt gruplardan dahil olduğu turnuvada en büyük başarısı çeyrek final oynamak olanları germemesi gerekendir.

1 tl ye karıya gitmek

ev yapımıysa gayet mümkündür.

sigara neden içilir

belki de 200 metrelik bir alanda okyanusun ortasında birine kafan atınca kaçabileceğin bir yerin olmadığı içindir.

burası ekşi sözlük değil

Burası ekşi sözlük değildir evet. Istese de olamaz zaten çapı yetmez. Büyük gelir o işler.

melis alphan ın hz muhammedle ilgili attığı tweet

(bkz: başkası adına utanmak)

trabzon rize artvin üçlüsü

samsun-ordu-giresun üçlüsünün yanına bile yaklaşamayacak üçlüdür.

kızlar erkeklere vermiyosa erkekler kızlara versin

(bkz: tecavüz)

çocukken inanılan abuk subuk şeyler

dünyanın en zeki, yakışıklı, tatlı, becerekli çocuğunun ben olduğumu ve büyüyünce çok önemli biri olacağımı sanırdım. Hala da öyle sanıyorum.

fen bilimleri dersanesi

etüt sistemi sanılanın aksine en kötü olan dersane. ayrıca bu dersanenin ilgisine iyi diyenler başka herhangi bir dersanede bulunmamışlar sanırsam. her pazar öğretmen listesi siz etüt alabilesiniz diye yenilenir. Ancak ne hikmetse yenilendikten 5 dk sonra etüt bulamazsınız. Çözemediğiniz soruları sormak isteseniz sadece 15 dk'nız var. Banka sırası gibi 15 dk sonrası için arkanızda başka bir öğrenci bekler. Hafta içi acil bir etüte ihtiyacınız olsa yandınız, çünkü pazardan tüm etütler dolmuştur. Artık birinin keyfinin gelip de etütü iptal etmesini beklemekten başka bir çareniz yoktur. Bana şu dersten etüt yaz diyebileceğin biri de maalesef bu dersanede bulunmaz. Çünkü diğer dersanelerin nerdeyse zorunluluk olarak gördüğü olayı bu dersane ayrıcalık olarak görür. Kısacası fen bilimlerine kaydolmak isteyen birisi varsa kararını bir daha düşünmesi iyi olur. Durum bu.

kayıp

reyting kurbanı olur da yayından kaldırılırsa yazık olacak dizidir. Umarım böyle bir ihtimal bile yoktur, en az iki sezon daha izleriz diziyi. dar olan konunun işleniş biçimi, (kızım nerde diye bi bok vardı zamanında, konu olarak kayıpla nerdeyse aynıydı. ancak uzun sürmedi) oyunculuklar, müzik. çekim kalitesi, sahneler arasındaki geçişler... Hepsi gerçekten mükemmel. Nolur kaldırmayın lan, sevabına oynatın hiç olmazsa. Bu reyting ölçerleri cahil kesimin evine koyuyolar. sonra kayıp kaldırılıyo, karagül, fatih harbiye reyting alıyo. Ne ala memleket.

kenanabi

yazar olduğunu unutmuş, yılda bir baktığı mail kutusuna bakarken sözlük bültenini görünce eski günleri hatırlayıp duygulanmış alzheimer sözlük yazarıdır. ek iş olarak ekşi'de de yazar bu yazar. evet.

waka waka

kıpır kıpır dünya kupası resmi şarkısıdır. altında shakiranın imzası vardır tabiki. ayrıca klibinde nihat kahvecinin çek cumhuriyetine euro 2008 de attığı gol de vardır.

çaylaksınız

her girişimde bana haddimi hatırlatan ünvandır.

nike

bayatlamış ayakkabılar satan markadır. her sene aynı modelin renklerini değiştirip önümüze koyuyorlar. biz de saf gibi paraları bayılıyoruz.

hiçbir mezuniyet balosuna katılmamış insan

kendi mezuniyet balosuna da katılmamıştır.

ariel rebel

gugıl amcaya en çok sorduğum kişidir.herseferinde hiç usanmadan söyler.

ayıptır sorması

madem ayıp neden soruyosun *

dudak kenarındaki yara

en sinir bozucu yaradır. ağıza büyük lokma girdiğinde açılacağından sizi yemekten soğutur.

huzur evlerinin mezarlıkla karşı karşıya olması

yakında şu diyaloğu hiç yadsımayacaksınız

+buyrun. hoşgeldiniz. nasıl bir huzur evi arıyordunuz?

-mümkünse mezarlık manzaralı.