bugün

sevdiği entry'ler

kürdüm diye otobüsten indirdiler

Ne garip, ben de otobüslerde Türk bulamıyorum, yol sorcaz, adam yok sormaya.

aylan kürdi nin babasının türkiye yi kötülemesi

Rahmetli dedemin bir lafı vardı.
"Besle kargayı oysun gözünü, besle yetimi siksin götünü..."
Işte o hesap...

aylan kürdi'yi tanımayan yoktur...
görsel

2015 yılında bodrum yakınlarında sahile vuran bu bebek cesedinin görüntüleri tüm dünyada infial yaratmıştı.
o olayda aylan kürdi'nin annesi ve bir kardeşi de hayatını kaybetmişti.
lakin babası abdullah kürdi kurtulmuştu...

işte aylan bebek'in babası abdullah kürdi o günden sonra tüm dünyadan bağışlar toplamaya başladı.
şu an erbil'de yaşıyor ve bir dernek kurmuş, o derneğin yöneticiliğini yapıyor. aylan bebek için gelen yardımlar bu dernekte toplanıyor.

adam karısını ve iki çocuğunu kaybettikten kısa süre sonra ne yapmış peki?
evlenmiş.
evlenir evlenmez de yeni karısını hamile bırakmış, şimdi bir çocuk bekliyorlar.

sen iki çocuğunu ve karını trajik bir şekilde kaybedeceksin, ve üstüne hiç beklemeden hemen evlenip çocuk yapacaksın.
üstelik geçimini de ölen bebeğin için gelen yardımlarla sağlayacaksın.

yavşak herif...!!!
insan mısın sen?

değil, insan değil şüphesiz.
aynı zamanda da nankör bir köpek...!!!

bakın abdullah kürdi italyan gazetesine verdiği röportajda bunları anlatıyor, yetmiyor kendisi gibi kansızlara kucak açan türkiye'yi de kötülüyor.

--- spoiler ---
isveç'e, danimarka'ya ya da almanya'ya gidebilirdik. türkiye'de hayvan muamelesi görüyordum. ailem için savaşmaya hakkım olduğunu hatta bunun benim için bir görev olduğunu düşünüyordum."

kobani'de berberlik yaparken 2013'te türkiye'ye kaçtığını söyleyen abdullah kurdi, türkiye'deki yaşamını "türkçe bilmeyen suriyeli bir berberseniz istanbul'da kimse size iş vermiyor. ben de geçinmek için 600 tl karşılığında bir tekstil fabrikasında temizlik yapmaya başladım. 50 liraya da neredeyse 100 kiloluk çekirdek çuvallarını beş kat çıkarıyordum" diye anlattı.
--- spoiler ---

bak bak!!!
soysuza bak!!!
"türkiye'de hayvan muamelesi görüyor" muş.

ya ne isterdiniz beyim?
size devlet maaş bağlasaydı, kaloriferli kapıcılı bir rezidans daire verseydi keşke.

oğlunun cansız bedeni üzerinden geçimini sağlayan bir baba.
ailesine ve kendi gibi olanlara karşılıksız yardım yapan bir ülkeyi kötüleyen karalayan soysuz bir nankör...

ya ben senin soyunu milliyetini s... karaktersiz g.t.
senin insanlığını si.... ben şerefsiz köpek...

kaynaklar;
https://www.bbc.com/turkc...0?ocid=socialflow_twitter
https://www.dw.com/tr/ala...%B6rev-yapacak/a-50631171
https://t24.com.tr/amp/ha...__twitter_impression=true

her kadının rahmi erkek doğurmaya uygun değildir

Kaynanam bana öyle diyecek oğlunun başının etini yerim.

Evimde istemem açık ve net.
Huzur bozar bu kadın.

Ablacım sen de diyemedin mi "annecim oğlunuz da y kromozom gönderseydi erkek doğursaydım" diye

Evlenilecek kişi kadar ailesi de çok çok önemli bir kez daha görmüş olduk.

kızlık zarının dikilmesi

Erkekler kadar dünyada zavallı bir yaratık daha yok anasını satayım.

her kadın dogurmak ister

Kadın mevzusunu bir erkeğin dedilemesi, kodulamasıdır.
Ülkede kadınlar ölüyor, Yanmaz kefencinin buna dair bir önerisi var mı?

Bu erkek şiddetinden kadınlar artık evlenmeyecek ve yurt köşelerinde kaderine terkedilmiş çocukları doğurmayacaklar.

kadına şiddet neden artıyor

cunku tesvik ediliyor. medya aracılıgıyla, devleti yonetenlerin sozleriyle, sakalı bitli yobazların etrafına topladıkları ucubelerle, mahkemelerde verilen kararlarla, ne ise yaradıgı belli olmayan kanunlarla acık acık deniliyor ki "yaptıgınız yanınıza kar kalacak siz hic korkmayın"

kadına şiddet neden artıyor

Kadınların, erkekler için varolduğu düşüncesinden kopulamadığı için.

kimse kimsenin durduk yere boğazını kesmez

şunu diyeni köpeğim ısırsa, mahkemelik olsak diyeceğim şu: benim köpeğim kimseyi durduk yere ısırmaz.

not: benim kızım gerçekten sıkıntı yoksa saldırmaz. ama saldırırsa s*ker atar. affetmez. trafikte saldırıya uğradığımda dahi gel buraya demeden müdahale etmemiş, olduğu yerde zıplayan ama müdahale etmemiş, eğitimli bir hayvandan bahsediyorum.

17 yıllık akp döneminde gördüklerimiz

osman öcalan'ı trt de gördük. yeterli mi ?

müzik cinsel arzuları tahrik ediyorsa günahtır

Bunların cinsel arzuları da tahrik olmaya yer arıyor. Pezevenklerin siki kalkmasın diye ot gibi yaşayacağız herhalde.

Kapat kendini, kendin gibilerle bir mağaraya. Birbirinizi mi sikersiniz, oturup akşama kadar tahrik olmamak için mağara duvarlarını mı izlersiniz, ne aikim yerseniz yiyin orada.

memenin aslında harika bir şey olması

görsel

Doğru tespit.
Evet harika bir şeydir.
Yoksul ya da zengin bebeğin sınıf ya da maddiyat farketmeden aynı besinle beslenmeleri için süt üretir.

Aynı kimyada, aynı ısıda ve aynı kutsallıkla beslenirler.

ailen seni azarlarken doğurmasaydınız bahanesi

Şahsen bazen bu bahaneyi kullandığım oluyor.
Özellikle annenin serzenişlerine karşı çok haklı bir iddia gibi geliyor bu.
Dünyaya gelmenizi istemişler, bunun için uğraşmışlar evet didinmişler, fakat bazen tamamen onların istediği gibi olmanızı, onların inşa ettiği onların programladığı bir bilgisayar gibi çalışmanızı istiyorlar. Bu mümkün değil. Aksi olduğu zaman sizden kötünün olmaması işte bu bahaneyi dile getirmeye mecbur ediyor.
Tabi her anne baba için bu bahaneyi kullanmak doğru değil bence.

kızların orospulukarını normalleştirme çabası

tekrar tekrar okuyup anlam vermeye çalıştığım bir cümle.

dar kafalı mürteciler, sanıyorum bir kadının istediği gibi giyinip istediğini söyleyebilmesini kastediyorlar bundan. yamuk siklerine itaat edecek köle cinsi tükenir diye böyle bir hezeyana kapılmaları doğal. abd'nin köle efendileri de iç savaş sırasında böyle hissediyordu muhtemelen.

ancak korkunun ecele faydası yok, göklerden gelen bir karar vardır, kadınlar daha özgür olacaklar. bu özgürlük sürecinde sapıtanlar da olur, her özgürlüğün ilk dönemi gibi, sapıtan da kendine sapıtır. zira rahatsız olan misvakseverler için en iyi sansür başını çevirmektir.

gelelim cümlenin ham halinden anladığıma... "kızların orospulukarını normalleştirme çabası"

kızlar var.
para karşılığı seks yapan kızlar oldukları iddia ediliyor.
bu eylem normalleşsin istiyorlar.

o vakit

orospuluğu normalleştirmeye çalışan kızlar, bu eylemleri karşılığında fiş yahut fatura kesen ve vergi levhası taşıyan kızlardır. yasalar izin verirse, o da neden olmasın?

teomanın en iyi şarkıları

Ben rüzgar gülü adlı şarkısını çok severim.

bir kadının en öpülesi yeri

yeter ki sevdiğimiz kıymet bilen ve kıymet bildiren bir kadın olsun, ve buna nail olabilen bir biz bu sayede en öpülesi yerini konuşmak ve düşünmek yerine, en öpülesi yerini ve birbirimizi seviyor olduğumuzun anını zaten çıkarırdık.

cinsel açlığın nedeni

erkeklerin kültürsüz, bakımsız, özgüvensiz, giyinmeyi bilmeyen, tembel ve zihniyeti bozuk olmalarından dolayıdır. kızlar vermiyor demek bile zihniyet bozukluğu göstergesi.

biraz kendisini geliştiren sadece cinsellik değil maddi manevi herhangi bir açlık çekmiyor. açlık çekenlerde cinselliği gözünde büyütüyor. aslında düşünüldüğü kadar ekstrem bir şey değil seks. kafanızda büyütüyorsunuz.