bugün

entry'ler (9)

türk erkeğinin sinek kollu olmasinın sebebi

Düzenli spor yapma alışkanlığının olmamasındandır. Günlük 30 şınav, 15 barix yazıyorum. Yemekten bir saat sonra yapılması tavsiyedir. Geçmiş olsun.

beşiktaş taraftarı

Dünyadaki en güzel taraftar topluluklarından bir tanesidir. Bakın Türkiyenin demiyorum.

pkk nın almanya daki hayır propagandası

Anayasa değişikliği oylamasını 80 lerdeki sağcı solcu çekilmesine çevirdiniz ya ben bişey demiyorum.

cinsiyete göre nezaket

Katılmaktayım. Fakat tarih boyunca medeniyet hep suyun ve kadının olduğu yerde var olmuştur. Dolayısıyla nezaket dediğimiz olgunun kadın olunca ortaya çıkması olağandır.

eşcinsel olmak

Doğasına ayrıkı davranmak veya öyle hissetmek bir hastalık mıdır? Mesela bir insan kendini tavuk gibi hissedip tavuk gibi yaşasa psikolojik bir vaka der misiniz? Yoksa tercihine saygı duyun mu dersiniz

elektro gitar çalmak zor mudur

Foruma çevirmişsiniz la burayı. Moderatörler al bunu al al.

okumuş ev hanımı

Ben saygı duyuyorum bu kadına. Çünkü üniversite iş bulmak için okunmaz. Bir işi yapabilme yetisi kazanmak yada farklı bir hayat görüşü kazanmak için okunur. üniversite okuma ile evde oturma arasında doğrudan bir bağlantı kurulamaz

ötv indirimi olduğu için fiyata zam yapan firmalar

Ramazan fırsatçıları ile aynı mantaliteye sahiptir. Evli olanlarınız bilir düğün sektörü de böyledir.

evet demek için bir neden

Evetçiler için en popüler nedenler şunlar:

- Önceki hükümetler ile ekonomik açıdan karşılaştırma.(istanbul su sorunu, haftada bir gelen yüzde yüzlere varan zamlar, tüp kuyrukları Vs.)

- Belki kızacaksınız ama; yol, köprü, avm, hastane, sağlık sisteminde iyileşme(insanlar bir dönem ilaç bulamıyordu), savunma sanayinde gelişmeler(milli tank, milli helikopter Vs.), inşaat sektörü, Vs. (bunlar akp döneminde değişen ve iyileşen şeylerden bazıları)

- karizmatik lider(kusura bakmayın ama Kemal Kılıçdaroğlu veya devlet bahçeli ile karşılaştırınca)

- Komşularla sıfır sorun dış politikasından, komşuda pişer bizede düşer politikasına geçiş

- Halkın dilinden konuşabilme halka hitap edebilme. Elit kesime düşman büyük bir kitle var, bu elit kitlenin Anadoluyu hor gören bir yaklaşımı vardı şimdiye kadar, akp ile bu yokedildi ve Anadoludaki insan bundan memnun.

- Dinimiz elden gitmesin. istikrar sürsün. Ekonomi iyi olsun. Devlet Bahçeli gelirse ekonomi bozulur, istikrar ve huzur ortamı bozulur. Kemal Kılıçdaroğlu gelirse din elden gider ve ekonomi yine bozulur, bunlar birşey beceremez düşüncesi.

Daha çok sıralayabilirim. Fakat bu durumun nedeni akp asla değil, CHP ve MHP dir.