entry'ler (21)

hey jude

joe anderson tarafından muhteşem coverlanan unutulmaz the beatles şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=iJ3Pb2kAz9I

seks yaptıktan sonra sevgilisini yiyen kız

(bkz: aa bu benim lan)

healing potion

hayatımda korktuğum tek hemcinsim olan yazar. ama hayatım da korkup da bu kadar da sevdiğim tek hemcinsim yazar ayrıca.

"lan ben senden neden bu kadar korkuyorum harbiden?" diye sormak istediğim yazar bi de..

ereskigal

harbiden tanrıça bu. kendine gece gece yemek hazırlattırır, hatta utanmaz bi de yedirtir falan. ayıp lan ayıp..

hoşgeldin hadi yine de ehehe.
(bkz: hayırlı işler seyfettin abi)

roketatar ramazan

"bazen gitmesini de bileceksin."

(bkz: al dedi git dedi)

mide bulandıran kokular

açık ara fark ile doritos kokusu.

o ne öyle aylardır yıkanmamış çorap kokusu gibi..

roketatar ramazan

(bkz: nihat doğan)

gatto cafe

bakırköy'de bir cafe.

http://www.facebook.com/h...id=63198745189&ref=ts

otobüslerde wireless olması

priz olmadıktan sonra pek de anlamı olmayan bir hizmettir.

coca cola nın en bilinen efsanesi

bir rivayete göre de özünün meyan kökünden oluştuğu söylenir.

karadul

ayrıca yeni bir yazardır kendileri.

sobalı evde büyüyen çocuk

o sobada mutlaka en az bir kere bir yerini yakmış çocuktur.

anneden öğrenilenler

öğrenemeyeceğimiz tek şeyin; anne olmadan anneliği anlayamayacağımız olduğunu öğrendik.

aşk ı memnu

en çok dikkatimi çeken şeyin sürekli yemek yemeleri olan dizidir. dizinin neredeyse yarısında masa başında bu insanlar. anlayamadığım o kadar yemeği kim yiyor, o güzelim yemeklere sonra ne oluyor? "ekip yiyor sonrasında" ihtimalini düşünmek istemiyorum, hangi dizi için bunu sorsam bu cevabı aldım ama saçma yahu. sahne çekildikten sonra "tamamdır, hadi oturun şimdi bunları yiyelim de ziyan olmasın" mı diyorlar acaba. tuhaf...

bobiler örg

yaratıcılığını çok iyi kullanan insanlarla dolu, o an stres topu olsanız da üzerinizdeki tüm olumsuzlukları bir anlığına alıp götüren, gülmekten karın kaslarının ağırmasına neden olan, sık kullanılanlar listemizin en başını çeken, ciddi derecede bağımlılık yapan olmazsa olmazımızdır.

öss ye öss sınavı demek

bir de en meşhurlarından şöyle bir şey vardır;
(bkz: full dolu)

potatiumk

espirileriyle beni her daim ayakta tutan yüce insan. kendisine selam eder, küçüklerimin ellerinden büyüklerimin gözlerinden öperim.

zeytinli rock fest 2009

bu sene foça'da gerçekleşecek olan festival.
zeytinli rock festivali zeytinli'de güzel, biz orada sevdik, orada istiyoruz ve kınıyoruz.

(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)

gel aşka

kolbastıdan sonra aşuk ile maşuk fırtınası kopacak diye korkmama neden olmuştur bu şarkının klibi. ama neyse ki aradan bir kaç ay geçti, pek bir şey yok. hadi hayırlısı..

yanic bercier

quo vadis'in eski davulcusu. çift cross hızı ve ride kullanımı ile ağızları açık bırakır. henüz kimsede görmediğim bir teknik ve hıza sahiptir. oturup izlerken insanın salyaları akabilir.
hayır cüssesi de benden bile ufak, neresinden çıkıyor bunlar anlamış değilim.