bugün

entry'ler (10)

obama nın kürtlere silah göndermeyeceğiz demesi

Biji obama cok ayıp etmiştir ama etkisi olmaz hewaller biz yendik diyodu zaten, herhalde gokten yağan bombaları tanrının gonderdigini saniyorlardi. FFöşök ömörökö bözö bahmiy

kızım annenle taytınızı giyin çıkalım diyen adam

Turkiyede nadir bulunan olanlarada gavat gozuyle bakilan kisilerdir.

som altından prezervatif

Olayi fazlasiyla abartmis zengin bir arkadas. Bu yolla iliski suresini uzatmıştir ama, temas yok. Adam altınlarınida yanında gotyrecegine inanmis

ilk çıktığı kızla evlenen erkek

Doğru insani bulmuşsa mutlu olması kaçınılmaz olan erkektir. Ama ilerde daha iyi alternatifler gorunce pişman olma olasılığı yuksektir

o artık yok

Söylemek istediğim en son cumlelerden biri. insani yalnizlastiran, boşluğa duşuren lanet olası bir cümle. Malesef bu cumleyi geçen yaz kurmak zorunda kaldım. Ailenizin kıymetini bilin lan

bir çocuğun size amca demesi

ilk defa denildiğinde tuhafima giden, hatta beni uzen kelimedir. Artik alisiyorum, kabul ediyorum yaşlaniyorummn ulen!!!

şu anda ne düşünüyorsun

memleketimi dusunuyorum gozlerim kapalı.

gerdekte gelinden patt sesi gelmemesi

pat diye ses gelmesini bekleyenler balonlarla iliskiye girmeyi deneyin.

japonlar cehennemde cayır cayır yanacaklar

sen muslumansin hic bir dini geregi yerine getirme memlekete faydasiz insan ol sonra cennet hayali kur yok oyle dunya adamlar musluman olmasada memlekete faydalı insanlar...

ayaklarımı yıkayacak bana bakacak bir kız arıyorum

bulursaniz tarafımada haber ederseniz buyuk sevaba girersiniz. Ahh ahhh gunumuz gencliği