bugün

entry'ler (98)

para isteyince pantolonumu getir diyen baba

Sonra o pantolonun kemerini çıkarıp döven baba.

eymir gölü

Kızıladan nasıl gideceğimi merak ettiğim yer.

direksiyon sınavı

Heyecanlanıp yokuşta kalkışta boş viteste kalkmaya çalıştığım hemen duzeltip kalktığım sınav. Parkuru da tamamladim. Kalır mıyım sözlük heyecandan?

alberto del rio

1 yıl aradan sonra tekrar izledim. Efsaneliginden bir şey kaybetmeyen güreşçi.

lösemili çocuklar

Yılbaşına hazırlık olsun diye bu yavrucaklarin odasini susleyeceğiz. Gazi hastanesinde yarin akşama doğru. Katilmak isteyenler beni sevindirir.

şiir ezberlemek

Sevdiğim eylem. Yazarlar ve bildiğim şiir sayıları şöyle siire bayılırım bu arada ama yazamam.d

Cemal süreya 1
Nazım hikmet 2
Victor hugo 1
Necip fazil kısakürek 32

aşk

Yakalanmaktan korktuğum duygu. Lisede sanırım aşıktım. Ya da aşka yakın bir hoslanti. Gerçi agladığıma göre aşktır adı. Ondan sonra onu unutmak iki senemi aldı. Az bile aslında.

Şimdi üniversitedeyim hoşlandığım insanlar oluyor ve köşe bucak kaçıyorum. Hicbir büyük adımda bulunmuyorum onlara karşı. Bakıyorum olmayacak gibi hemen kafamdan atmaya gayret ediyorum. Sanırım aşk kismetimi kapattı. Korkuyorum.

hoşlanılan kızı unutma süresi

(bkz:3 kiside test ettim bayim *

hoşlanılan kızı unutma süresi

Hoşlanmaya başladığınız an ile unutmaya karar verdiğiniz zaman arasındaki vaktin yarisidir.

hoşlanılan kızın kanka demesi

2. Kez yaşadığım durum. Dertlesecek arkadaşlara selam ederim. Swh

video editing

Videonun bazı yerlerine video yürürken küçük resim etkileyebileceğim ya da videoya köşeye logo koyabileceğim küçük bir program bilen varsa sevinirim.

web sitesi kurmak

daha önce kuran varsa bir sorum var. ben cute ftp ile siteme dosyalarımı atıyorum ama siteme girince 403 hatası çıkıyor.

filezilla

siteme dosya atmak için kullanmaya çalıştığım program. ancak bayağı amatörüm yardım edecek olanlara şimdiden teşekkür ederim

wordpress

burdan web sitesi kurunca ayrı olarak hosting almamız gerekiyor mu? ya da alan adı almamız şart mı? acil yardıma ihtiyacım var.

web sitesi yapmak

BiR SiTE YAPIYORUM. MENÜ HER ŞEY ARKA PLANI ORTALAYACAK ŞEKiLDE OLMALI AMA BiLGiSAYAR ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ DEĞiŞiNCE BOZULUYOR.

mozilla

BiR SiTENiN ARKAPLAN FOTOSUNUN ALINABiLDiĞi TARAYICI. BANA BiR MOZiLLA KULLANICISI ULAŞABiLiR Mi iSTEDiĞiM SiTENiN ARKA PLAN RESMiNi BANA ULAŞTIRSA?

karikatür telif hakkı

Karikatürlerin de telif hakkı var midir merak ediyorum. Kuracagim tarih temalı web siteme internetdeki tarih karikatürlerinden koysam sorun olur mu

domain

Daha önce satın alanlar var ise bana yardimci olabilirler sise sevinirim.
Alan adı.

hosting

Yazarların güvendigi hosting varsa tavsiyeye açığımdir.
Tanim: internet sitelerinin sunucusu.

trt müzikteki izmir fragmani

Az önce trt muzik tv kanalinda bi izmir kisa filmi vardi izmirden görüntüler içeren arkasinda çok hoş bir müzik olan program. Ona ulaşmama yardim edebileceklere minnettarim.