bugün

entry'ler (13)

yüksek lisan öğrencisindeki bıyık bırakma eğilimi

şakirt olabilir mi ?

madonna nın sahneye kasımpaşa formasıyla çıkması

ebru gündeş seviyesine düşebilir.

dürüst insanlar ölümsüzdür

günümüzde yanlış bir laftır . çünkü insanlar artık çıkarcı olan insanları hatırlar . (bkz: babam sağolsun)

insanların çıkarcı olması

insanın doğuştan gelen güdülerinden yalnızca bir tanesidir . paranız olduğunda aranır , sorulur . ortamda adın geçer . fakat paranız yoksa ne telefonunuz çalar , ne sorarlar . çıkarcı olmayan insan yoktur .

öldüğümde

(bkz: sansar salvo ölürsem bugün)

beni yargılamaya kalkmayın
çünkü beni tanımıyorsunuz .

ilk yiyişte aşık olunan şeyler

köri soslu tavuk ve mantar
tiramisu
pia bisküvi
beyaz çikolata.

kadının kıçına bakarken yakalanmak

göz göze gelmek çok kötü olur o anda . bakışlar hemen ya tavana ya da sağa sola çevirilir ama o kadın bi kere sizi sapık bellemiştir veya ne yakışıklı çocuk demiştir .

ayrılmak isteyen sevgili davranışları

ara verelim
soğudum
sinirli davranışlar
mesajlarda ve konuşmalarda kısa cevaplar .

küfür etmeye sebep olan olaylar

ilgi duyduğun karşı cinsle mesajlaşırken , karşı cinsin mesajı 1-2 saat sonra atması .

euro 2012 de takımların giyeceği formalar

danimarka'nın forması , eski fenerbahçe formasının aynı parlaklığında üretilmiş . yani eskiden biz bu kupayı kazandık , dikkatli olun yine kazanabiliriz demek istemektedirler . ama nafile tabi
hiç bir forma ispanyanın 2. forması kadar olamaz .

kendini bir bok sanan eski sevgili

eski bok olmasına rağmen , karşısındakinin onu unutamadığını bilir . ve ona rağmen acı çektirmeye devam eder , senelik ilişkiler bile bitebiliyor (bkz: yaşadım bunu) . benden büyük insanların tavsiyeleri işe yaramıyor , arkadaşlarımın 'unutursun boşver' demeleri işe yaramıyor çünkü alışmak sevmekten daha zordur .

babanın horlaması

2 oda ötemde olmasına rağmen sesini bana duyurabilir , uykumdan uyandırabilir . ama babalar candır .

sözlük yazarlarının düzenli olarak yaptığı sporlar

koşu
basketbol
futbol
yüzme
masa tenisi .