bugün

entry'ler (19)

yazarların wp numaraları

abaza tayfa toplanmış.

grafik tasarımı ve fotoğrafçılık

ismek kurslarında bile öğrenebileceğiniz bir meslek dalı. 4 yılı heba etmeye gerek yok. aynısı 2 yıl içinde geçerli. başlıca; photoshop, illustrator, premier, corel, 3ds max programları yoğun olarak kullanılıyor. zaten o programlar o kadar gelişmiş ki yani okumaya cidden gerek yok. bu arada ajanslar artık corel kullanmıyordu.

sevilen kızın başkasıyla evlenmesi

kız, seni sevmiyorsa aslında dert edilecek bir eylem değil. zorla güzellik olmaz. zaten o senin platonik aşkın olmuştur. halk dilinde kara sevda mı ne derler lakin zamanın da aranızda bir şeyler yaşamış ve sudan sebeplerle ayrılmışsanız işte o acının tarifini anlatmak pekte mümkün değildir. hayko’dan - gelin olmuş bence bu acıyı biraz dindirebilir. başıma geldi mi ? hayır. eğer bir gün gelirse bu entry’yi hortlatırım.

yıkanmamış yaşlı kokusu

ileride başına gelebilecek bir durum.

merve taşkın ın memeleri

yalarım yutarım yazan abazalara sesleniyorum; ileride sarkınca şişme kadın almayın. velhasıl cinselliğin afrikası olan türkiye’de başka bir şeyin gündem de olmasını beklemek saçmalığın daniskası olurdu. zaten bu kadın da zekası ile bir yere gelemediği için kullanıyor bizim ezikleri. varsın kullansın. alan da memnun veren de.

müzik dinlerken at sürmek

at seni koştururken o müziği dinleyemezsin bi orada anlaşalım. sonracığıma gereksiz bir eylem. zaten 1 saat sonra totona ağrılar girmeye başlıyor. ne gerek var. sür dört nala.

peşinizdeki eksici ibneler

yanlış sözlüktedir.

22 yaşında olmak

2 ay sonra kurtulacağım yaş. kurtulmak diyorum çünkü her aklıma geldiğinde travamalarım geliyor, üzdü. ben ne çocuk yaşıma dönmek isterdim ne de 22 yaşında olmak. ben şanslı olmak isterdim şanslı başka bişi değil.

birini tokatlayıp yıkıl karşımdan demek

attığı tokatın nedenine bağlı. haksız yere vuruyorsa ve bana vuruyorsa anladığı dilden karşılık veririm. olur ya hani belki dinlemek ister.

ibb nin taksi plakasi ihalesi açmasi

bu sapıklar başka türlü akıllanamazlar.

apple vs samsung

iphone kullananlara şaşıyorum. kapalı kutuda hiçbir şey yapamıyorsun. öyle ki buna karşı çıkanlar bir sistem geliştirdi. sistem dediğim apple’da root yapıyorsun. yani jailbreak. üstüne trajikomik olan ise apple bu jailbreak’a dava açıp kaybetmesi. ben sadece instagram, facebook, twitter’da falan takılacam diyorsan apple sana göre ideal. Çok kurcalayacağın ve hep seçeneklerin olsun istiyorsan android işletimini mumla ararsın. zaten uygulama geliştiricileri ilk olarak android işletiminde tasarlar. sizce neden ? hiç düşündünüz mü.

65 yaş üstünün otobüs sorunsalı

benden yer istemesinler de ne yapıyorlarsa yapsınlar.

ilk çocuğunun kız olmasını isteyen erkek

ben de kız olmasını isterdim. kendisi de benim gibi bir ebeveyn isterdi bence .d

windows 7

rahmetliyi nasıl bilirdiniz ?
desteğin kaldırılması beni pek etkilemedi. güvenlik açığı mı oluşturacakmış * haha güldürmeyin beni w10 ve w8’lerde her türlü bilginizi hatta kaçta yatıp kalktığınızı öğrenecekleri applicationlar ile donattıkları için böyle davranmaları normaldir. kişiselleştirilmiş reklamlardan bahsetmiyorum bile.

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

Hayat devam ediyor.

kocaeli üniversitesi

yerleşenlerin çoğu ya istanbul’dan geliyor ya da istanbul’a yakın diye geliyor. pişman olmak istemiyorsanız gelmeyin. okul konum olarak çok vasat bir yerde. çıkması bir dert merkeze inmesi ayrı bir dert. hocaların kokuşmuş egosu ayrı bir dert. 3. sınıfta bıraktım. pişman mıyım ? hayır. size naçizane tavsiyem gelmeyin. mezuna kalın ama gelmeyin. iletişim fakültesine gelecekseniz hele açıktan okuyun daha iyi. hiç olmazsa mezun olduğunuzda kyk borcunuz olmaz.

siyah oje

siyah rengini genel olarak sevdiğim için bence çok hoş duruyor.

4 gündür aranan adamın samanlıkta bulunması

ne yaşattırdılar acaba ? bunu sorgulamak gerekiyor kanımca.

huawei vs samsung

huawei, kasadan sınıfta kalıyor. bence bunu çözsünler ilk.