bugün

Öncelikle şunu söyleyim . Bugün maçı izleyemedim çünkü aniden uyku bastırdı ve uyanık kalmak istememe rağmen uyumuşum.

Daha öncede ölen kuzenim evleneceğim kadını falan söylemişti rüyama girip 2. Oldu bu gelecekle ilgili rüya görmem.

Şimdi başlıktan anlamışsınızdır dedelerim şıh kendi dedem hafız ve beni çok severdi tabi bende öyle mekanı cennet olsun. Benim için çok hayırlı bir çocuk derken duymuştum anneme.

En son sevgilimin kuzenini için konusu geçmişti sevgilim bahsediyodu. Bende hamiledir demiştim inanmamıştı. Bir ay sonra misafirliğe geldiler bunlara kadın hamileymiş. Bide sevgilim 17 yaşında hiç kardeşi yok. Ben de sana kardeş yaparlar bence demiştim bu da bu kadan zaman geçti yapmazlar dedi. Kızdan ayrıldıktan sonra mesaj attı bana kardeşi olacakmış.

Buna benzer olaylar hep başıma geldi de zaten.

Her neyse bugün de rüyamda 2 üni arasında kalıyordum. Muğla ve rize. Ki hiç düşündüğüm şehirler arasında değildi gerçekten. Bildiğiniz araba yolculuğunu gördüm. Muğlaya gittik beni annem babam yurda yazdırdı. Adamdan da wifi şifresini istedim hatta. Konuştuk da halı sahaya çağırdı adam. Daha belli değilde orda kalacağım babam da güzel güzel burası demişti. Rüya bu kadar ama 2 dir oluyo bana bu. Muğlayı düşünmedim ama şuan söylüyorum olabilir aslında. Eğer kazanırsam da burayo editleyeceğim.