bugün

1,5 aylık kızının uyanmasını beklemektedir. sabaha uykusuz kalacak, karısı sözlük yazdı diye ağzıma zuçacaktır. evet olacak bu.
skype'ta arkadaşlarla muhabbete daldık unuttuk seni sözlük iyi mi.
"sözlükte takılıyor" şeklinde cevap verilecek olan saçma sapan, mantık sınırlarını zorlayan, gereksiz başlık.
koşulları yerine getirmeye çalışyorum yani 20 entry yazıyorum.
Yazdığın başlığa entry girdiğime göre ne yaptığımı anlaman çok zor olmasa gerek.
böcük dövüştürüyom.
Dis ağrısından duvar yumruklamak. Diğer eliyle entry girecek kadarda sağlıklıyım evelallah.
yaşar'ın beş dakika bekle git şarkısını dinlerken düşünüyorum. nasıl bir kadın bu sözleri yazdırır?
(bkz: world of warcraft)
(bkz: the mists of pandaria)
(bkz: pandaren)
(bkz: monk)
(bkz: brewmaster)
nefes almaktır.
odada dolanıyorum.
sni ilglndrmz tmm mı .s .s
uyumus gibi yapiyorum.
myhtbusters izlemek.
mobil olarak sözlüğe takılmak.
üzerimde, eski sevgilim seviyor ve yanıma gelecek diye aldığım siyah boxerım var. Yeni banyodan çıktım, çıkar çıkmaz yağmur yağmaya başladı. Bir sigara yaktım. O son geldiğinde, altımda yine aynı renk bir boxer vardı ve yağan yağmur altında saatlerce yürümüştük. Özlemiyorum ama, anımsattı bana onu, yaşadıklarımızı. Sadece tatlı bir tebessüm. Onu bırakıp giderken söz verdiğim gibi. Yaşadığım Pişmanlık ya da benzeri değil. Sadece eski bir dostu hatırlamak gibi bir şey.
su kaplumbağalarımı izlemek..
eternal sunshine of the spotless mind izlenmiştif efenim.
seven samuraideki gerizekalı köy halkına sövmek. ne ayak lan bunlar IQ lerini hesaplasan buçuktan aşağı çıkmaz.
Bu başlığın gerekliliğini analiz etmek.
yatakta götümü kaşıyorum.
(bkz: kahve sigara yağmur film)
ne yesem diye düşünüyorum. düşünmekle de kalmıyor, bunu sözlüğe yazıyorum.
işten geldim blog sayfamı ziyaret eden kişi sayısının 86 olmasına seviniyorum.
(bkz: aza kanaat etmek)
(bkz: mutlu eden basit şeyler)
uzanmak.
güncel Önemli Başlıklar