bugün

çelişkilere düşüyorum.
acaba uçağa atlayıp bilmediğim bir ülkeye gitsem en kötü başıma ne gelebilir
açlıktan ölür müyüm kaçak statüsüne düşersem ne olur falan.
adını henüz bilmediğim bir animenin bana verilen çevrilmiş textlerini altyazı eklemeyle uğraşmak.
ibrahim sadri dinlemektir. hadi git zaten ben seni öylesine sevmiştim lafını tekrarlayıp kendimi kandırmaktayım.
Yorganın altında ayaklarımı uzatmış, üzerimde sıcak su torbası, sehpada sahlep, yanımda kıvrılan kedim miletle konuşup neden düzgün başlıklar yok diye düşünüyorum.
''easy a'' izlemek. Çok iyi gidiyor.
uyuyanlara özenmeye çalışıyorum.
çünkü bilirim ki; uykuyu tadacaktır her nefis. restin pis.
1 milyonu kim alacak izler. Alanın pesindeyim.
contra dinliyorum. birinden mesaj bekliyorum.
Yatakta uzanmış leptoptan müzik açmış (cemre kuzey -yoksun) onu dinliyor, hem Uludağa giriyor arada whatsapptan gelen mesajlara bakıyor. Aslında kitap okuyordum evde kimse yok korkup müzik açtım, yalnız kalmaktan korktum evde değil hayatta yalnız kalmaktan. Hep bu kadar sessiz olmasından korktum hayatın. . Gece gibi karanlık bilinç altım ve ben hala elektrikli sandalyeye oturtamadım onu orada.
pazartesi günü yapacağım sunumu hazırlıyorum. daha mutsuz olamazdım sanırım.
yine pazartesi sunumum var. bitmediniz yahu.
vaaz dinliyorum. *
komşuyla sohbet etmek.
eve geldim.mutfaga girdim su aldım ve yataga yöneldim.içine girdim ve çıkmak istemiyorum ve ama sıkıldım yani iki dakikada.keşke hiç gelmeseydim.
uyusam mı diye düşünmek, ancak imkansız olan eylemdir.
Yetiştirilemeyecek ödevler için endişelenmek. Buna rağmen bir şey yapmayarak yayılmak.
kahve içiyorum ve site de yazarları analiz ediyorum.
vodka vişne içiyorum. malzeme bol beklerim geleni.
bi başıma hastaklılkı hastalıklı yatmaya çalışmak ve bi yandan burun akıntısı diger yandan öksürük bi diger yandan gözden akan yaşlar.salya sümük.oyy annem.
sayı sayıyorum.
Lakers - Memphis maçını izliyorum.
ayılmaya çalışıyorum.
ağlayan kedileri dinliyorum çok duygusalım şu an.
(bkz: üşüyorum öyleyse varım)
(bkz: silkroad online) ulan ortaokula geri dondum gece gece.
(bkz: sızlanmak) * * * *