bugün

Çatir çutur yerdim.
kokain partisi yapardım.Öncesinde havuzlu villa almak lazım tabi.
bu saçmalığı yazmazdım.
sevgilimi, bir çadır ya da bir karavanı da alır sahil kıyısı sakin bir koya giderdim. ömür boyu çalışmaz yer içer sevişirdik. çocuk bile yapardık belki.
(bkz: yatırım yatırım yatırım)
Götüme sokardım.

Aniden bu soruyu gördüğümde cevabım değişmiyor.
en yüksek faizi veren bankaya giderim. yüklü miktarda param var ve hesp açtırıcam derim. bi 500 bin yatırırım şakkadanak. iki gün sonra bi 400 bin daha yatırırım hesaba şakkadanak. bunlar şaşırır. la demek bunda çok para var derler faizi daha da yükseltirler.
1 milyon şu devirde para mı mal mal konuşmayın.
Şimdi baktım google dan 187 bin dolar ediyormuş.
Amerikada ortalama bir vatandaşın 3 yıllık kazancı. O da ortalama yani.
Kendime bir garaj yapardım.Motorsiklet koleksiyonu maksadı ile.Geriye kalan para ile ekipman ve benzin alırdım, senelerce dünyanın en mutlu insanı olarak yaşardım ohh ! .
Harcamak için üşenmeyeceğim bir zamanı beklerim.

Ya da internetten bir sürü gocuk alırım.
Şu an “hic bir sey”. Yarın düşünürdüm.
Uyumak en iyisi okadar para uyku kaçırır değermi hiç cık cık.
parayı bankaya koyar. 20 bin lira aylık alır. ya da dolar alıp yaklaşık 180 bin dolar sahibi olur. istifa eder, ve münzevi bir hayat yaşardım nerede. tabiki ıssız bir ege kasabasında.
Bi dodge challenger alırım . Niye bu araba diye düşünüyorsunuz belki ama hayranız işte bu arabaya
Sıfırları atmadan önce hepimizin varıdı ya.
istifa ederdim. güzel bir gelecek için harcardım.
Sayardım. Sonra bir daha. Sonra bir defa daha...
Yarınki nöbeti siktirederim vurur kafayı uyurum. Evet. Ve büyük bir zevkle yaparım.
Uyanınca bakarız aşka sevdaya.

(bkz: carpe diem)
50 60 tane müslüman genci toplar kahvaltı yaparız. Zaten bu para ancak yeter. Paranın da değeri kalmadı canım.
Canım sıkıldıkça Baralarımı sayardım..

https://youtu.be/Eh2nwGOH3DM
Yeni Zelanda'dan yatırımcı vizesi almaya çalışırdım.
sen onu 10 milyon yap 1 milyon ile 50 kadar arkadaşla kahvaltı bile yapamıyoruz.

https://www.birgun.net/ha...-milyon-163-bin-tl-280350
Hiçbir şey.
only viski,
Faize yatırır ve hayatıma devam ederim.