bugün

Gavattır.Biraz nefsi olan adam karısını yollarda şortla gezdirmez.insanlar karısının bacağına bakarken içi rahat etmez.Vesselam gavattır.
şimdi şöyle söyleyelim, bu başlıkları bazı batılı gazetelerin görevli adamları okuyo. ben almanya´ da yaşadığım için ekşi sözlüğü yalap şalap google translate´ e çevirtip kendi sayfalarında yayınlayan sağ görüşlü alman gençleriyle karşılaştım.

yazın sıcakta alman kadınları şort giyerler, eğer bu başlığı , ya da benzeri başlıkları bi yerlerde görmüş olanlar varsa, adam türkiye´ye gelmekten vazgeçer, sen

gerizekalıca bi başlık açarsın, ceremesini, senin marketçin, berberin, otelcin, minibüsçün çeker.

resmen çok seyredilen bi tv kanalında "türkler böyle düşünüyo" diye gösterdiler. tepki gösterdik ama nafile, söylemiyolar, buralarda yazan 13-14 yaşında gerizekalılar diye.

olan türk turizmine oluyo.

siz, iyi bişey yaptığınızı sanıyosunuz, ama kötü bişey yapıyosunuz.
Sadece eşiyle toplu taşımayı kullanan bir beydir. Ne odur ne budur ne öteki ne de beriki. Çünkü o kadın neden şort giymesin yok adam solcuymuş kemalistmiş neden sağcılar şort giymez mi yasak mı neden hep kadın bir şeyler yapmak zorunda. Neden kadının içinde korku var neden kadın sürekli bunu düşünüyor ister çıplak gezsin ister tesettür ister sağcı olsun ister solcu insan be herşeyden önce bakmayacaksın arkadaşım o kadın senin kendini bilmezliğinin ceremesini çekmeyecek bu neyin kafası ben anlamıyorum direk sağcı solcu muhabbetine girenlerede sağcılar sağcılara solcular solculara dokunmuyor sataşmıyor anlaşması mı var bir arkadaş demiş yukarda o solcuyu elleyen de hep sağcılar nedense diye helal olsun kardeşim on numara tespit hadi eyvallah