bugün

Olmasını beklediğimiz olaylardı bunlar zaten. Şaşırmaya gerek yok.
ilk duyduğumda kesin hbbia' nın işidir dediğim olay. Şaka bir yana toplumumuz acaba ne zaman dini kendi içinde yaşamayı, başkalarının düşüncelerine saygı göstermeyi öğrenecek çok merak ediyorum.
birileri başörtüyle uğraşmayı bıraktıklarında saygının ne demek olduğunu herkes görecek. yoksa bunların olması çok normal. benim başörtüme uzanan eli kırarım olay bu.
bu saldırı şakirtlerden gelmiştir.
geri kafalı bir ülkede yaşadığımızın kanıtıdır efendim. hala daha kızların bacaklarına bakıp orgazm olan insanlar var. alışkınız!
kucaklanıp öpe öpe tedavi edilesi kızdır.
(bkz: alın size islam)
tartaklanan değil dayak yiyen kızdır.

bu orospu çocuklarından birisi denk gelmiyor ki haberlere ben çıkayım "yobazın anasını siken adam" diye.
bu mini şort giyen karı takımı vehimli insandır, ona buna saldırır, ben kendi gözümle kaç defa şahit oldum. çok da tehlikelidir, toplum içinde bunlardan uzak durmak gerekir çünkü insanın başını belaya sokarlar.

öte yandan kadınceğizin dayak yediği açık ama sebebi bacakları mıdır yoksa dili midir dayağa, şiddete karşı olmakla beraber onu bilemeyiz.

yani siz de bi zahmet sırf mini şort giydi diye bir kadının tekme tokat dövüleceğine inanmayın kardeşim. geçin bu işleri. hangi dünyada yaşıyorsanız bırakın bu tarafa gelin.
Bu kızcağıza bunu yaşatan hayvan umarım daha beterine maruz kalır.
buyuk ihtimal osmanlici kendisini namus bekcisi zanneden onun bunun cocugunun yaptigi hede.

osmanlinizin da comarliginizin da anasini s.keyim, kahpe evlatlari.

oradaki diger erkek musvettelerinin de kalibina tukureyim.
Her sakallıyı hacı sanmayın mübarekler ...
Bu haberıde bence doğru sanmayın kesin bir halt vardır.

Tabi atılan tekmeyi bende kınıyorum her ne olursa olsun bir bayana hale tanımadığın güzel bir bayana bu uçan tekmeyi atmak ayıptır.

Edit:Saka maka adam nasıl tekme atmış lan öyle
Biraz şüphelendiren durumdur sanki kız kendini çıkarmak için yapılmış gibi. Nedense görüntünün devamı yok yada bir tanık falan yok. ilginç bir durum hele istanbulda donla gezen bile var kızın giydiği zaten şort bile değil. bildiğin normal etekten biraz kısa.

Haberi araştıracağım ilgili konuyu inceleyeceğim. eğer yalan çıksın görecem o kızı. /
(#34071156)
şakirtlerin yalan söylüyor dediği kız. bu pezeveng parazitler birbirlerini savunmaya ne de meraklı. nerede teceavüzcü, tacizci piç var derhal savunmaya geçerler. ahlakını siktiklerimin.
http://video.uludagsozluk...u-ger%C3%A7e%C4%9Fi-1324/
türkiyede bu tür suclar hic bir zaman ceza almamışlardır almayacaklarda.

nıye alsınlar kı ne olmus kı yanı adam ınancının geregını yapmıs...
Dışarıda çıplak gezen bir kadın olsa bile ona vurmaya hakkın yoktur. Bırak vurmayı taciz bile edemezsin. Ne giyeceğini sana mı soracak lan yobaz orospu çocukları.
bu gibi orospu çocuğu çomarlara taviz vermeyeceksin kardeşim, vermeyeceksin işte. çok acil bir işin dahi olsa o kızı orada kardeşinmiş, kızınmış, karınmış gibi düşünüp bu gibi orospu çocuklarından koruyacaksın. o kızın yalnız olmadığını hissettireceksin orada kendini çoğunluk sanan çomarlara. o kıza tekmeyi atan orospu çocuğunu meşru müdafa hakkını kullanıp etkisiz hale getireceksin (gerekirse komaya sok). ama yine de atılan o tekmeyi karşılıksız bırakma.

bu tekme o kıza değil, laiklik ve özgürlüğe atılmış bir tekmedir. her şeye rağmen bu ülkede yaşamaya değer olan az kalmış birkaç şeye..
arkadaşlar amma da abarttınız ha ama yeter artık şurada keyifli bir güne başladık ne yapalım yani bize mi atmışlar tekme?tekmeyi yiyen yemiş geçmiş olsun iyileşmiş kız zaten bu işler böyledir herkes kendi derdini düşünsün.bundan sonra böyle muameleye maruz kalmamak için daha akıllı davransın o da ne yapalım bu çevre böyle yani değiştiremezsin bazı şeyleri tedbir amaçlı götünü başını göstermeyecek giysiler giy yani banane kardeşim ne giyersin ya amaan gelip burda kafa ütülemeyin.
Bunun illa müslümanlık ile ilgisi var da tek nedeni o değil. Yani aklı başında hangi müslüman şort giydi diye bir kızın suratına tekme atar ki ? Bu adam belli ki ruh hastası hristiyan veya yahudi olsaydı da benzer hareketler gerçekleştirebilirdi. Asıl sorun şu böyle tip insanlar dini götünden anlıyor. Açık giydi diye onun ölmesi gerektiğini düşünüyor çünkü bi yerde görmüş buna benzer birşey ama tersini anlamış, onu aklına kazımış. Bu hareket normal birinin yapabileceği birşey değil. Islam dini o kadar iyi şey öğütlerken gidip açık giyinen kadınlar ölmeli düşüncesini çıkarmak apaçık ruh hastalığı.
deri pantolonlarıyla , yarı çıplak geziciler üzerime işediler diye yalan söyleyen kişiden daha gerçekçi olan kızdır. Yalan haber muhabbeti yapan arkadaşlarda zamanında muhtemelen kabataş yalancılarının arkasında durmuşlardır.
Keşke bana denk gelse dediğim olay. Keşke ki, bayanların da el kaldırabildiğini görsünler. Keşke yahu, keşke. Çıldırmamak elde değil ki. Yurdum insanı dini kendi kendine yaşamayı öğrenemezse bunlar devam edecek.
bir diğer provakatif haber.
sene olmuş 2016 hala bunlara inanan var ya la.

buna inanan yok gerçi, mesele belli.
(bkz: cihangir de ramazanda içki dayağı)

nasıl balon haber çıkmıştı? melese içki değildide laf atmaydı hani. ama laiklik ekseninde hala darbeci emebilecek kadar şuursuz olanların umrunda değil tabi ki bu, mesele provakasyon.

şimdi bunun altına 1 milyon entry, bir o kadarda tweet hadi gençler, alttan da darbe başarılı olsaydı bunlar olmayacaktı gazı verin. işin aslı yine açığa çıktığında yine arazi olacak o karanlık deliklerinize kaçacaksınız.

hiç düşünmeyin sakın istanbulun göbeğinde adım başı mini etekli şortlu kız kaynıyorken durmuş durmuş bu kızı birden tekmelemiş değil mi? hiç sorgulamayın.

bu işinde aslı 2 gün sonra ortaya çıkıcak ama bu provakasyonu köpürten 100 bin entry döşeyen dertleri belli olan orospu evlatları o zaman yine yok olacak.
tartaklama degil ama sözlü taciz diyelim dün basıma gelen olaydır. hemde yine bir kadın tarafından. artık bu tip olayları çok sık yaşamaya başladık bişeyde yapamıyoruz resmen küfürlü lafları yiyip oturuyoruz hayır olsun sonumuz.