bugün

ne şirin bir gece notu bu, aslında daha şirin olabilirdi. neşeli olmam ne ilginç hemde böyle kötü bir günde. biraz tebessüm versem, yerine güç alsam. daha dik durabilirdim. Saçlarımı rüzgara verip şarkı da söyleyebilirdim yani.Ama istemiyorum. Nerede olduğum önemsiz kılan bir durumda olmak istiyorum. evet ne kötü değil mi? Çok mutlu olmak istiyorum.

Zaten herşey bu yüzden, iyi hissetme aşkından. kelimeler, gülüşler, gitmeler, gelmeler, bakmalar, görmeler, yalanlar, kaçışlar, buluşmalar, sessizlikler, melodiler, kırılmışlıklar, ah bazen yalnızlıklar...

Ama hep değil,herkese değil. O\\\'na, bir şekilde seçilene . of ellerini kulaklarından çek soil,kalbin sana birşey söylemeye çalışıyor.

Uzatmayacağım bu gece,kullanabildiğim kelimeleri kullandım, şeffaf satırlar sana kalmış.

Aynı şehir aynı gökyüzü ayrı yerler, uyuyamamaya devam. Gülümsemek istiyorumm yatağımda ben.
Ben dayımlaya gidiyum, sana iyi geceyer dadlı yüyalal teletabiz amin.
Şu an akşam oldu,güneş battı ve gökyüzünde yıldızlar belirdi.biliyo musun yıldızların dili vardır istersen dışarı çık ve bak..onların ne söyledklerini anlamaya çalış anlayamadıysan ben söyleyeyim mi? "manyak saat gecenin kaçı olmuş yatta uyu gari" ei gecelr ;)
Ne zamandır farkında mısın yokluğunun?
Arasan bulur musun kaybolduğun yerleri?

Gündüzün geçtiğini farketmedin bile.
Anılar sinemasından bir bilet almışsın bu gece.

bense beklemekteyim rüya sinemasının gişesinde...
Telefonda konuşamam bilirsin mektuplarıysa ertelerim hep,belki de yazım çirkin diye. Çok düşündüm çok kurdum karar verdim hep vazgeçtim ama sana yazabildim niihayet. Aslında söz vermiştim , duygularimi kilitlemiştim. Taa ki sen açana dek.
söyle sevda içinde türkümüzü
aç bembeyaz bir yelken
neden herkes güzel olmaz
yaşamak bu kadar güzelken.
insan dallarla bulutlarla bir
hep aynı maviliklerden geçmiştir
insan nasıl ölebilir
yaşamak bu kadar güzelken...