bugün

aziz yıldırım' ın beyanı olup, hiç sevmediğim bu kişinin bu sözünü ceketimi ilikleyip saygıyla alkışlıyorum. bakalım taraftarının gücünü her fırsatta dillerinden düşürmeyen bu takımın taraftarları nekadar akp li, ne kadar fb li zamanla göreceğiz.
kendini kurtarmak için ülke meselelerine sarılmış birinin sözleri. şikeyide ülke için yaptım deyiver tam olsun. adam suçsuzum demiyor şikeden daha önemli suçlar var diyor. yuh diyoruz ne diyelim.
şimdi mi aklına geldi ülkenin gittiğini akıllara getiren beyanattır. türk futbolundaki şike davasının iddianamesi okunurken başka yerlere dikkat çekmek istemenin verdiği acizliktir. sen kendini savun, ordan alnının akıyla çık, sonra ülkeyi ve ülke meselelerini konuşuruz. kaldı ki türk futbolu bir endüstri haline gelmiş olup, ülkenin en önemli meselelerinden birisidir.
ne kadar beşiktaşlı olduğumu entrylerimden herkes bilir diyerek bu konunun hala farkına varamayan anti fenerlilere sadece şunu söylemek gerekiyor. Kör müsünüz?
demagojinin kralı bir cümledir. asıl manası benim yaptığım şikeleri boşverin, unutun demektir. merak etme aziz bey! türkiye'de hiç olmadığı kadar memleket konuları konuşuluyor. hatta gına bile geldi. ama senin yaptığın hileler de bir bir ortaya çıkacak. memleket meseleleri de konuşulacak. yaptığın şikeler yakalanmasaydı kazandığın başarılar konuşulacaktı ama değil mi aziz bey?
ne kadar objektif olmaya çalıştığımı entrylerimden herkes bilir diyerek bu konunun hala farkına varamayan ve ülkedeki herşeyi akp-anti akp zihniyetine bağlayan futbolseverlere şunu söylemek gerekiyor: bu kadar saf mısınız?