bugün

bir sike yaramayan özellik.
böyle ibnelik görülmedi sayın yazarlar. telefondan olsun, bilgisayardan olsun sözlükten çıkış yapmadan sekmeyi kapattığımda tekrar girerken her seferinde kullanıcı adı ve parola girmek zorunda kalıyorum. bugünki bakımdan sonra böyle oldu.

bu sebepten dolayı sözlükte var olduğumdan bugüne kadar gördüğüm reklam sayısından çok reklam gördüm bugün. hayin zall!
ne uğraşıyorsunuz olm, heykırlara sorsanıza. *

senden, benden iyi biliyor ibneler.
2 gündür işe yaramayan tuş. güvenlik amaçlı yeni prosedür heralde.
Zallın reklam satmak için yeni oyunudur.

Mobilden çarpıyı buluncaya kadar reklam bitiyor zaten.

Hayın zall. Dün hele iyice oyun parkına çevirdin zaten sözlüğü.
Sürekli gir-çık gir-çık yaptırıyorlar. Tövbe allam aklıma kötü kötü şeyler geliyor. iyice seks oldu bura.
şu sıralar sözlükte sinir bozan çalışmayan özellik.

edit : zall belki reklamlardan fazla kazanmak için böyle bir şey de yapmış olabilir. zira her sözlüğe girdiğimde vodafone reklamıyla karşılaşıyorum.
Küfrettirendir.

Bu ne aq hep gir çık gir çık yapıyoruz. Zall düzelt şunu be. Net.
sözlük hacklenmesi ile ne alakası olduğunun aÇıklanması gereken özellik. lan sözlük hacklenmiş sözlüğe girişi neden zorlaştırıyorsunuz. Çalışan adamız sayfa yenileniyor şifre istiyor. bu düzelene kadar girmem sözlüğe. uğraşılmıyor hakikaten. geriyor insanı.
Zall yine bozdu sozlugu.

Zall bak tanidigim saglam yazilimcilar var. Boyle merdiven alti yazilimcilari ile gitmez bu is. Adam gibi yatirim yap, guvenligide sagla, plug-inlerini de duzenle.

Ne demek 20dk deaktif olunca cikis yaptirmak ya? Boyle mi onleyeceksiniz saldirilari?
Yakında (bkz: düzelti arkadaşlar) mesajı gelmesini istediğim sistem hatası.
çaylak olduğumdan ötrü, herkeste aynı sıkıntının olduğunu bilmediğim durumdur. Acil müdahale edilmesi gerekli. Ders aralarında bakmak iyi oluyordu.
Hadi artık şunu yeniden işlevsel hale getirin, tuşudur. Parmak kanseri olcam şifre gire gire.
Bu mu güvenlik anlayışı.
acilen düzeltilmesi gerekmektedir.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)
uc browser kullananların reklam görmediği için sorun olmayan özelliktir.
Her sekme kapayıp tekrar açma ile tekrar şifre bilgisi istemeye başladı. Manyak oldum resmen şifre yazmaktan. Acilen düzeltilmesi gerekir.
Su an aktif olarak kullanılan ozellik. Tekrar kullanima acmislar.
kullanıma açılmasa entry girmeyi bıraktıracak özellik. enayiniz yok sizin.
bugün işleme sokulmazsa sözlükten çıkacağımı bildireceğim özellik. zırt pırt şifre giremem. yetti artık.
Sikicem şimdi hafızanı ama amk.

Bu ne lan 30 saniyede bir şifremi giricem ben!

Kısa zamanda düzelecek demiş 6 aya anca düzeltir. Boku yedik.
Eee başlıcam ha!!! Linki tıklayıp yan sekmeye geçince bile yeniden şifre girmem gerekiyo. Mal mısınız lan şifremi aklımda tutamıyosunuz.
Sözlükte yaşanan güvelik açığı olaylarından ötürü zall'ın önlem olarak bir süreliğine kapattığını açıkladığı site özelliği.
geçici olarak durdurdurmak durumunda kaldığımız özelliktir.

keşke bazı arkadaşlarımızın dediği gibi bu özelliği kapatmak ile reklam gelirlerimizi, kayda değer şekilde artırabiliyor olsak. kaba taslak bir tahmin yaparsak, bu problemi yaşayan arkadaşlarımız, satılan trafiğin maksimum %2 sine denk geliyor. yoksa %40 gibi bir oran olsa bencede bu fırsatı kaçırmazdık.

peki neden, bu derdi çekiyoruz. evet biliyorum ne söylersem bazı arkadaşlarımız tatmin olmayacak. (bkz: fıtratında var)

sade bir şekilde inanmak isteyen arkadaşlarıma açıklayayım. beni hatırla işleminin tarayıcıda bıraktığı kalıcı datayla sizleri tekrar tanıyıp sitedeki oturumlarınızı açık tutuyorduk, ama bazı kötü çocukların buraları kullandığını düşündüğümüz için bu sistemi kapatmak durumunda kaldık.

kimi arkadaşlarımızın düşüncesinin aksine, bu işlemi yapıp sonrada gidip zall'ın para saymasına yardım etmedik. (zira çok parası yok inanın. adam halen eski bir fiestaya biniyor.) hem bu sistemin yerini alıcak sitemi yazmakla hemde yeni güvenlik tedbirleri almakla ilgilenmek durumundaydık. ama bir iki gün içinde beni hatırla özelliğine tekrar kavuşuruz.
artık düzelmesi gereken hede hödö.. yeter la her girişte reklam atlıyoruz.. bekliyoruz.. ne zaman düzelecekse bi tarih verin o zaman girelim sözlüğe..

edit: düzelmiş bulunmaktadır.. çok şükür.
giriş ekranında aslında "beni hatırla" butonu olarak işe yaraması gereken bir yanlış ifadedir. şifre hatırlamak tarayıcının görevidir. şifremi sözlük zaten bilmektedir. otomatik giriş yapmış ol, girik kalgibi şeyler yazsa yine doğru olacaktır. fakat şifremi hatırla demek çok saçmadır. ve uzunca zamandır orada öylece sessizce durmaktadır.