bugün

böyle boş bi char ancak bu coğrafyada yetişebilirdinin cevabı.
Temsil ettiği hazır yiyici güruhun sadece bir ferdi. Halbuki onlardan çok var. Başka da hiç bir farklı niteliği yok. Sıradan biri işte. Şöhreti ise kalıcı değil geçici.
görsel
Acun a verdiği kupon tutmuştur...

Büyüksün reis...
Acun olmasaydı para için sakso çeken bi tip olurdu kesin.
görsel
bu kadının sonu hiç iyi olmayacak. şuan aldığı 100 bin tl alt tarafı 15-20 bin dolar ediyor. evet fazla tabi ama şeyma gibi lüx standartı arşa değen birisi için çok az bir meblağ. üstüne enflasyon, tl'nin düşüşü vs ile o paranında suyu çekiliyor her geçen gün. açtığı mekanlar, para kazanma girişimleride tutmuyor. üstüne yaşı da 30'a geldi bir ton estetikte gerekecek ve bir kaç yıla vücudu çökmeye başlayınca eski popülerliği kalmayacak. akabinde ağır bir depresyona girecek.

unutmayın sosyal medyayla hızla popüler olan aynı hızla çöker. sosyal medya acımaz.
hayatındaki tek başarısı, acun gibi zengin bir adamı kafalayıp çocuk yapması olan sevimsiz, menfaatçi, dini imanı para olmuş bir kadın. eski kocasından aldığı nafakayı, yeni sevgilisiyle çatır çatır ezen ahlaksızın önde gidenidir.
Yorumsuz. Türk kızlarının %99.9 u böyle.
kadının cebinde yoksa parası,*mıdır kumbarası sözünün ete kemiğe bürünmüş halidir.
doyumsuz ve bir o kadar da kımıl zararlısı olan kadındır.
asalağın teki.
Zaman zaman bu kadının üzerine çok gidiyorlar diyordum ama belli ki kendi kaşınıyor.
Hazıra dağ dayanmaz deyiminin vücut bulmuş hali. ne severim ne nefret ederim, ama hiçbir vasfı olmayan aptallığı iyi bir şey sanan 30 yaşına yaklaştığı halde daha kendi ana dilini yetkin kullanamayan biri. Evlenmeye harcadığı eforun yarısını evliliğini devam ettirmeye harcasaydı bu duruma düşmezdi.
Kızını cidden sevmediğini düşünüyorum. Bir çocuk 5 yaşında bile hep mi donuk olur, o festivaller gece klüpleri kıza hitap etmiyor ve kadın da bunu gayet farkında. Babası Acun da olsa anne yemeği, huzurlu ev ortamı, salonda meyve tabağı ve samimi aile ortamından uzak kalmanın çocukta hasar bırakacağını düşünüyorum. Mimlendiği için büyük markalardan reklam alamaz, youtube açıp çırpınmaya başlamış, gösterişe harcadığının milyonda birini kendini geliştirmeye harcasa kendi kanatlarıyla uçabilirdi, kendi etti kendi buldu. Kitap 40 bin sattı diyorlardı resmi sitelerden maksimum 3-4 bin sattığını anlayabiliyoruz. Nafakası onun eski hayatının 3 gününe bile yetmez, Türkiyedeki beach klüplerden bile kovulmaya başlamış. Acuna attığı canlı yayın mesajının planlanmış olduğunu düşünüyorum, yeni avını bekliyor. Umarım hiçbir vasfı olmadığı için düşüşü devam eder.
Lügatında onur, şeref, haysiyet gibi kelimeler olmayan kadın.
valla artık sizler ya da o geberse de kurtulsak amk..

bıktık ya!
efendi işinde gücünde evlenilecek temiz kadın evet.
Hortlatmayin su başlığı. Aşırı nefret ediyorum su kadından diş görünüşünden başka bir özelliği olmayan ve onunla sosyal medyada prim yapan biri.
Yazık acun a diyorum başka bir şey demiyorum. Böyle bir kişiyle neden evlendi. Bir insanı tanımak zordur ama bazı insanlarda hemen kendini belli ederler. Bile bile lades de bilemiyorum. Neyse.
miami'de dj sevgilisi ile paraları çatır çutur harcayacak olan karı. kesin acun'un bir açığını biliyor bu. yoksa bu kadar rahat olamazdı.
Sıfır zekayla zengin olabilen tek yaratık.
Kadın hergün gündem oluyor bir şekilde gündem oldukça da takipçi kasıyor reklam anlaşmaları yapıyor ünleniyor daha da zenginleşiyor. Şeymalar tükenmez çıkın sokağa adım başı bir tane görürsünüz zaten üniversiteler dolup taşmış.
Çocuğun velayeti acun' da. Anne kız tatile gideceklermiş. Şimdi de çocuk sömürüsü yapıyor . Bu kadının milyarları olsa ne olur ki lükse tutulmuş.
Parasız kalsa intihar eder bu saatten sonra. Acun 'un bu saatten sonra yapacağı evlilik zengin , aklı başında bir kadınla olmalı. Bence hiç evlenmesin . Kolay kandırılıyor. Zaafı var galiba güzel kadınlara.

O değil de şeyma ile birlikteyken evliydi ve aynı zamanda adriana lima ile de dedikodusu çıkmıştı ki metin hara'ya bakınca adriana acun' a bakarmış diyorsunuz. O halde tüm bunları bilen şeyma tam bir avcıymış. Çok yırtıcı bir kadınmış.

Bu kadından korkulur. Başka söze gerek yok.
Sağlam vurulsa böyle olmaz bu bence.
kadınlar şeytandir cümlesinin vücut bulmuş hali

önce acunu ayartti

sonra çocuk doğurdu

sonrada parayi vurdu

hayati boyunca calismadan maaş alacak..
valla iyi is.

su nafaka olayını kim icat ettiyse allah binbir türlü belasini versin.
Bir hazal subaşı değildir.