bugün

duyan kulakların gören gözlerin inkar edemeyeceği gerçek. demedi demeyin şeriat geliyor.
(bkz: sikerler)
görsel
Islak rüya hemde çok ıslak ne onu finanse edebilirler nede çıkan iç savaşı bitirebilirler bunu düşünen yapmaya çalışan haindir insanlık düşmanıdır.
he amk hee. sanki araba park ediyorsunuz.
KEŞKE GELSE, AMA SiZiN GiBi GAVURLAR VARKEN SANMIYORUM.
Yandaşlar yol yapar biz üstünden geçeriz meselesi.
doğru önermedir. başlarından beri hedefleri bu zaten. bunu yapmaları en çok ağababalarının hoşuna gider ki bu sayede saddam ve ırak'a yapılanların aynısını türkiyede yapma fırsatı bulurlar. şeriat bir anda öyle ilan edilmeyecek tabi ki , adım adım ilerleyecekler. adamlar cumhuriyeti bitirdi be mecliste tek kurşun atmadan, başkanlığa geçtiler. sanmıyor musunuz ki bunun ardından eyaletler ve şeriat oligarşileri gelecek ? hepsini yapacaklar. bu ülkeden ilk fırsatta kaçın. burası cehenneme dönecek. bunlar sadece başlangıç.
Gülmekten öldürür gelse. Zaten kimse istemez şeriatın gelmesini. Ďüşünsenize şehirde bir yerde çalışan çomarın birini işinden alıp şehrin meydanında 100 kırbaç vurup geri iş yerine bırakıyorlar falan:

-abi noldu?

-ya ben geçen bir kadınla yakalandım da o yüzden.
Asdfghj. Yeni tedavi merkezleri falan açılır sırt yaraları için * . Elleri kesilen kişilere protez el yapan yerler açılır. Camları kapalı kadın otobüsleri falan.
O iş öyle değil. Ayaklar baş olamaz. Kırarız o ayakları yoksa.. Bazıları bu ülkeyi iran veya afganistan sanıyor.. Özgürlüğümüzü kimseden almadık, özgürlüğümüzü de üç beş deve sidikçisine yedirmeyiz evelallah.
Türk halkının ayak seslerinin uzaklaşmasına neden olur. Taşa toprağa şeriat uygularlar artık.
adamın götünden kan alırlar sonra osuramazsınız bile.
Kırarlar o ayakları.
Şeriatın ayak seslerini gümbür gümbür duyurup, 32 dişli medeniyetine uygun olarak kilo fiyatına cariye sattırıp, kelle kesen son adam cennet yerine amerikan köpeklerinin midesine gitti aman dikkat, diyerek nacizane bir dost hatırlatması yaptığım kuru gürültü.
Şayet öyleyse o sesi çıkaran ayakları döndürüp g*tlerine sokacağımız günlerde yakındır ozaman.
ulan 25 yıldır aynı laf, hani nerde bu şeriat lan.
Laiklik elden gideaya, irtica geliya.

Şeriat değil de, şeriatı getirecekler diyenlerin zulmünü gördü bu millet. Dedem zamanında Bodrum katında gizli gizli Kuran okuyordu be.

Adam olun lan. Ülkenin dinsizleri daha yobaz amk.
Ulan birisi yukarıda şeriat'tan bahsederek gelecek olursa birşey alırlardı falan demiş.

Ulan hiç mi istiklal marşı okumadın?

Siz şeriatı ne zannediyorsunuz? Kafa kesmek, 4 evlilik yapmak mı?

iran şeriatini islam şeriati zanneden adam bi'zahmet şeriat hakkında yazmasın.
kulaklarında sıkıntı olmayan her bireyin anında farkına vardığı realitedir. evet..

görsel
mes lastikten ayak sesi çıkmaz. bırak bu ayakları.
şeriata başkaldıracak olanlar, şeriatı en çok isteyenlerdir, yoksa şimdiye kadar çoktan iran'ı -vizesiz gidilebildiği için-boylamışlardı.