bugün

Merak edilendir.
bildiğim kadarıyla idamdır.
Kur'an'da idam edin diye bir ayet yok yanlış bilmiyorsam.
Üzerlerine gökten alevli kayalar atıp öldürmektir.
Şeriata göre lgbt+ lı bireyler bir cinsel ilişki sırasında yakalanırsa 3 kez kırbaçla cezalandırılır. 4. De idam fermanı hazırlanır.
Ülkede şeriat olmadığı için kafa yormanıza gerek yok.
şeriqat, politik yönetim anlayışı olarak günün şartlarına ve çağdaş dünyaya uzaktır. düşünülemez. türkiye' ye de herhangi bir faydalı getirisi olmayacağı gibi özgürlükleri ve eşitlikleri de baskı altına alacaktır.
fransa başbakanı eşcinsel bir politikacı, amerika birleşik devletlerinde new york ve boston' da eşcinseller evleniyor, bizim coğrafyamızdaysa eşcinsellik hala tartışılıyor. bu ülkeden soğumak için bir başka sebeptir bu durum.
şeriat politikaya ve topluma yansımaması gerektiği için merak edilmeyen hükümdür. merak edenler suudi arabistan' a gidebilir.
şahsen şeriatın politika ve toplum üzerinde etkili olduğu bir ülkede yaşamak istemem asla.
Peygamberimizin lgbt sahabesi vardı, kadın gibi giyinip camiye gelir ve sorular sorardı. Peygamber soruları cevaplardı…

Bu sahabeyi diğer sahabeler öldürdüler.. peygamber, “iyi etmemişsiniz, belki nasibinde hidayet vardı” dedi..

Bağnazlık böyledir, peygamberin sıkıntı etmediğini, peygamber ortadayken ona bile sormayıp, din adına yargılayıp öldürebilir.
Kadınlar için bir belirsizlik olsa da erkeklerde hoş şeyler olmadığı kesin.
o zaman niye birbirlerine çakıyorlar bunlar sürekli...
Benimle Allah arasında bir mevzu...

Sieee ne MK.

Siz kendi dertlerinize bakın haydee...
Eşcşnsel sahabe kim? Hiç duymadım adı nedir
Hüküm gayet açık:

görsel
peygamberimiz böyle birini uzak bir köye yollamış, topluma kötü örnek olmasın diye.
diyanete sormak lazım da...
tarikat cemaat yurtlarında, dinci vakıf, dernek, kur'an kursları, yurtlarda tecavüz taciz edilen erkek çocuklara yapılan taciz tecavüzlere lgbt kapsamında bir çift laf etmedi diye biliyorum.
eğer etmiş ise ben duymadım, özür dilerim.
Sopa ya da recm cezası verilirdi sanırım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar