bugün

(bkz: bay kudurtucu)

kudurun şikeseverler açık ve net.
2002 yılında adam sanmıştık meğer kazanmak için her türlü ahlaksızlığı yapan bir karaktermiş.
kendini yere atma konusunda takımına iyi örnek olmuş teknik direktör.
Peruk diyen arkadaşlar ya Polyana ya da körler sarı sandalyeyi görmeyen arkadaşlar için göz kliniğinden sıra alabilirim.
türk futbol tarihinin en büyük kolpa tiyatrocusu..

ıyi numara yapıyor,
Yaşına başına bakmadan türlü türlü tiyatro çeviren oyuncu(!)

Nedir yani bu şekilde şov yaparak fenerbahçe'yi kötü, kendinizi mağdur göstermek? Utan hoca utan. Peruk atılan Yarılmayan bir baş için formalite icabı dikiş attırıp, fotoğrafını anında sosyal medyada paylaşıp, sanki kurşun yemişçesine sedyelerle, ambulansla çıkman yakıştı mı?

Bak ekşi'deki bir doktorun yorumu:

görsel

Bak Vodafone arena'dan bir görüntü. Maç iptal oldu mu? Hayır.

görsel
görsel

Bak bu da Trabzon'da olan en küçük örnek. Aykut hocanın kafasına taş attılar. Daha fazlası da yapıldı. Peki maç iptal oldu mu? Hayır.

görsel

Bu da meşhur sulu derbi. iptal oldu mu? Olmadı.

görsel
görsel

Bu da tt arena'daki ilk maç. Bozuk para değil, rakı şişesi atıldı. Oldu mu peki maç iptal? Gene olmadı.

görsel

Tek kelime ile yazık. Şovunu yaptın takımınla ve istediğini aldın. Tebrikler.

Edit: yılın oyuncusu!
https://twitter.com/Davut...status/987058652723937280
başına peruk düşmesi sonucu beyin travması geçirmiş.

ambulansla hastaneye yetiştirilirken yolda vefat etmiş. allah rahmet eylesin.

son fotoğrafı;

görsel
yürüyen balondur. ayrıca şovmendir.
iyi tiyatrocu..
Başına peruk gelmiştir. Allah tan ölmedi. Evet. Ahhahaha.

Federasyon ilk defa adam gibi bakarsa her şeye kimin hükmen kaybedeceği belli.

Federasyon sırf kuralları uygulada beşiktaş hakemden önce içeri girdiği için mağlup olmalı.

Bakalım ne oyunlar dönecek.

görsel
Hastaneden anlık foto paylaşmıştır

görsel
görsel
evvela bir fenerbahçeli olarak kendisine geçmiş olsun diyorum. Çünkü bir büyük takım hocasının böyle rol yapacağına inanmak istemiyorum. Sonra da diyorum ki tünele girerken bir pet şişe yüzünden yerlerde sürünmek yakıştı mı sana şenol hoca? Bu sahalarda kimlere ne cisimler atıldı ama ben hiç şenol gibi yerlerde sürüneni-yuvarlananı görmedim. Tamam hoca seviyorsun mağduriyeti fakat biraz da kendine saygın olsun be.
Bir türkiye kupası uğruna itibarını, kariyerini iki paralık eden teknik adam.
Başına peruk geldiği halde sanki mermi yemiş gibi davranan teknik adam.
Türkiye futbolunun yaşayan tek efsanesi.
ite, köpeğe, terörist orospu çocuklarına yem edilmeyecek yegane adam.
Daha q7 nin 3. Korner atışında takımı çekme talebinde bulunsaydı keşke. Maçta oyuncular gerginlikk çıkmasın diye ellerinden geleni yaptı. Fenerbahçeli volkan bile dün sakindi. Takım kırmızı yemesine rağmen beşiktaş oyunu sakinleştirdi. Ancak organize mi yoksa taraftar mı bilemediğim provakotorler tarafındn maç katledildi. Şenol hoca bu ülkenin değeridir, renklilere yedirmeyiz bu böyle biline. 70 yaşındaki adamın şova ihtiyacı yoktur kaldı ki kariyeri ortada. Art niyetli düşünceleriniz size kalsın, ben bu sene şahsen 2 kupayı da istemiyorum. Ortalık toparlanana kadar avrupa maçları haricinde maç izlememe kararı aldım. Bu ne lan? Suriye ye çıkartmaya mı gidiyoruz? Lanet olsun böyle futbola.

Tanım: büyük teknik direktördür.
başına bir cisim gelmiştir ama bu olay bjk tarafından abartılarak şova dönüştürüldü gibi. o stadta eric gerets'in alnı yarıldı, hasan şaş'ın kafası yarıldı ama böyle bir staple ile sahte dikiş görülmedi.
Son fenerbahçe bükücü.
ilk maçta 77cm ofsayt olmayan pozisyonda ofsayt diye golümüzü yedi hakemler. Ardından 100%penaltımızı yediler, sonuç: Beşiktaş yenildi. 2. Maç 78cm ofsayttan gol attınız golü verdiler. Bukez 3 tane attık olayı kapattık dedik. Ardından kupada souza quaresmaya vurdu quaresma cevap verdi bizimkine kırmızı size devam,aynı maçta dk 90+ açık penaltımızı vermedi...Hocanızın saydıklarımdan çıkardığı sonuç: tacımızı vermediler.
Dün yine aynı 8.dk attık golü yine olmadığı halde ofsayt, Pepeye kırmızı,sizin Hasan Alinin aynı girişine devam.
Vay arkadaş hepsini geçtim, 10kişiyiz herşey elinizde küfür sahaya madde....
Algınızı yiyeyim kuş beyinliler. Doğru herkes eğri bir siz doğrusunuz
70 yaşında adamın flash tv oyunculuğu yaptığı maçtır.

al bak bu da 70 yaşında olduğunun kanıtı, harika refleksler.

https://www.youtube.com/watch?v=mU3QC1E9dNo
Başına isabet eden yaklaşık 500 gramlık yün peruk ile ağır yaralanmış teknik direktör ve aktör. Şuan hastanede yaşam mücadelesi veriyor.
hastanelerde dikişler bir tür küçük zımba ile atılıyor doğru ama, ortada kafasına tüylü peluş bir kurşun sıkılmış, mayıs 2016da enes kantere imzalı forma göndermiş, 2017de gülü gülene ver diyen, gençlerbirliği maçında sinsice topu engelleyen bir teknik direktör var. plana uygun hareket edildi hepsi bu.

edit: kendi takımlarım.
görsel
tek bir el hareketiyle sokakta canlı fenerbahçeli bıraktırmayacak potansiyele sahip terör mağduru.