bugün

çok seksi ve güzel bulduğum yetenekli geç keşfedilen tiyatroculardan.ilk aşk'ta kısa bir rolü olmasına rağmen çok başarılıydı.biz size aşık olduk adlı dizide de çok iyi ve sıcak oynamıştı.
çılgın bediş'de oynamış oyuncu. eski halini bilenler ve görenler için şenay hanım'da burun estetiği iyi olmuştur. yüzü gözü açılmıştır. özge özberk gibi bu değişiklik güzelliğini vurgulamıştır. ses tonu ise mükemmeldir; neştere gerek duymadan.
turkcell'i ne zaman arasam yahut aradiğiniz aboneye ulasilamiyor anonsunu duysam alacak verecek davasindan sinirlenmem gerekirken sinirlenmeme sebebiyet vermiş olan sesin sahibi.
her yerde sesini duyduğumuz avrupa yakası'nın en hoş ve en cilveli kadın oyuncusu. ilerleyen yaşına rağmen güzelliğiyle pek çok genç kızı cebinden çıkarır.
orta yaşlı kadınların çoğu güzeldir tezine uygun düşen dünya harikası. bir başkası için;
(bkz: monica bellucci)
telefon mesajlarında bile sesi karşıma çıkan, hatta hayatın her alanında* sesini duyduğum, kapı gıcırtısı kadar doğal hale gelen sesin sahibi kadın.
görünümü ve sesiyle çok modern bir türk kadını imaji sergileyen hatun.
o yaşına rağmen formunu nasıl koruduğunu merak ettiğim güzel bir oyuncu. (bkz: avrupa yakası) (bkz: döngel karhanesi)
bir kızı vardır.
genç bir bayan olmadığı aşikar, ancak 48 yaşında olduğunu öğrendiğmde yine de şaşırdım. orta yaş sınıfını yavaş yavaş terk etmeye başlayan, güzel bayan, iyi oyuncu.
istanbul devlet tiyatrosu'nda sahnelenen savaş ikinci perdede çıkacak oyununda rol alan bayan.. teatral oyunculuğuyla sizi bu güzel oyundan soğutacak kadar kötü bir oyuncudur. çırpanan kuş yavrusu kadar zayıf bir ses tonuna sahiptir. yaşına göre evet; güzel bir vücudu vardır. oyunda bunu ''açık açık'' görebiliyorsunuz. ayrıca tiyatro'nun dizi oyuncularıyla tiyatro oyuncularını birbirinden ayıran farkını da görüyorsunuz.. açık açık..
her reklamı seslendirmesinden yavaş yavaş gına gelen oyuncu.
göründüğünün aksine, kısa boylu, ayrık göğüslü klasik bir kadındır. makyajsız hali kabustur. ama makyajlı ve yakından hoş kadındır.
yaş konusunda sözlüğü birbirine katmış bu hoş bayan. ben de 1966 doğumlu olduğunu duymuştum.* maksat ortalık şenlensin*
aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor sesinin sahibi.
gerektiğinde sinir bozucu olabiliyor.
50'yi devirmiştir. 10 sene önceki resimlerine bakıldığında şimdiki hali daha güzeldir. 60'ında nasıl olacağı merak konusudur.
taş gibi hatundur. her rolu iyi oynar fakat güzelliğinden ötürü sexy kadın rölnde dahada iyidir. kaygısızların romalı cazibesi, avrupa yakasının fatoşudur. bir kızı vardır.
(bkz: taş gibi hatun)
hastası olduğum kadın. ki ben öyle herkese ayılıp bayılmam. ama işte güzellik falan değil. o şeyin adı; ışık. bu kadında o var. yetenek de olunca güzellik de eklenince...e insan hasta olur elbet.
an itibariyle medya kralı'ndadır.
yaşına karşın seksi, güzel, taş olan hatundur.
(bkz: Yerli Monica Bellucci)
oyunculuğuyla, alımlılığıyla bir anda parlayan kadın oyuncu.
film veya dizi yapımcılarının, türkiye'de bu kadar büyük bir cevher varken onu bir türlü değerlendirmediği, hakettiği değeri vermediği muhteşem kadın. yalnızca avrupa yakası'nda gülse birsel tarafından değeri bilinmişti ki bu bile yetersiz aslında. ona yakışan rol seksi ama tehlikeli bir kadını canlandırmak olur.
türkiye' nin benjamin button' u. kendisini ilk olarak çılgın bediş' te gördüm sanırım daha eski de olabilir yaşlılıktan anımsayamıyorum şu an. lakin ben de yirmi iki yaşımda saçlarda hafif seyrelme, göbekte biraz çıkıntı ve yüzümde kırışıklıklar belirmesine rağmen o hala aynı. korkarım böyle devam ederse yeni başlayacak bir gençlik ya da okul dizisinde buhranlı bir ergeni oynayabilir ki zaten o rolde de şu an küçük sırlar' daki ruhu yaşlı bedeni genç kimselerden çok daha başarılı olur.