bugün

Her sabah otobüse bindiğimde mutlaka birinin üzerinde kokan leş gibi ağır ve rahatsız edici bir parfüm.
Daha çok fresh, çiçeksi, odunsu kokuları seven biri olarak bir kadına yakıştıramıyorum nedense.
meyveli parfümdür o yapış yapış şekerli olacak değil ya.
kezban turnusolü.
Mide bulandırmada bir numara. Çıbık kraker de işe yaramıyo.
Kışın az miktarda kullanılmalıdır zira fazlası bayar.
Oğlum siz 10 liralık şeker parfümüne yorum yapıyorsunuz.

Şekerli parfüm dediğin saatler geçtikçe nota değiştiren,hafifleyen ve değişen bir kokudur.
10 liralık açık parfümde bulamayacağınız bir özelliktir kendileri.

Bir ara size lancome, burberry, coco chanel gibi markaların kalitesinden bahsetmek isterim.

Boş konuşmayın.
bir ara çok popüler olan ve lise yıllarını aklıma getiren parfüm.
Bayım bayım bayan, tansiyon düşüren, hafiften mide bulantısına sebep parfüm.

Allahını seven yazın kullanmasın şunu!
El insaf!
parfümlerden anlamayan insanların bok attığı parfümdür. 5 tl ye doldurma aldığınız ya da yan sanayi markalardan aldığınız parfümlere biz parfüm demiyoruz zaten. gidin ana akım markaların mükemmel kokan şekerli parfümlerini deneyin. burda cahil cahil konuşmayın. eğer bir parfüm size ağır geliyorsa kışın kullanın hafif geliyorsa yazın kullanın. parfümden bu kadar anlamıyorsanız hiç kullanmayın.
Yapış yapış, mide bulandırıcı, vıcık vıcık leş bir parfümdür. Hele yazın ortasında sıkıp, kafalarına boca edip, üstüne de toplu taşıma kullanıp diğer insanların burun mukozasını hasara uğratmıyorlar mı...
iğrenç iğrenç iğrenç.

Bu parfümü kullanınca şeker kız candy olduğunuzu falan mı sanıyorsunuz? Daha hafif çiçek kokuları varken neden şekerli?
Daha çok Şekerin her yanına üşüşmüş karınca gibi oluyorsunuz. *
toybox gibi kokusu olan parfüm.
Akşama kadar soğan sarımsak kokan yağlı tırşıkcıların zoruna giden parfümdür. Kaliteli şekerli parfümler kadinda çok hos duruyor. Millet size mi soracak lan?
Bizim bir hocamızda vardı kavunlu sakız gibi kokuyordu adam. Sınıfa girince sanki Manisa Kırkağaç gezisi düzenliyoruz gibi olurduk. Her yer kavun her yer aromalı. Derin hayallere daldırıyordu bu koku bizleri. Bilmem belki de kafayı buluyorduk.
dünyanın en iğrenç parfüm kokusu olabilir. şunu üstünüze boşaltıp toplu taşımaya binmeyin lütfen.
ben neden seviyorum şekerli parfüm kokusunu acaba? kimse sevmiyor erkek olmama rağmen şekerli parfüm kullanmamak için kendimi zor tutuyorum.
Kullanılabilecek en kötü parfümdür sanırım.
Ferah parfümler gibi yarım 8-10 fıs sıkılırsa tabi ki leş gibi kokacaktır.
Şekerli parfümün hakkı kaliteli ise uzaktan 1 fistır.
bende joop homme ve pi kullanıyorum, arasıra tabac ile old spice takılıyorum. öküz gibi sıkmadıktan sonra ve doğru mevsimde kullanıldığında sıkıntı yaşamazssınız. parfüm sıkmak incelik ister, miktarı kendin bile zor duyacak şekilde kullanılmalıdır.
Genellikle pembe, kırmızı ya da turuncu şişede ve meyve aromalı olur.
kışın neyse de yazın sıkmayın lütfen.
diyabeti olanların sıkmaması gereken parfüm.
Konusu acilmisken. Artik kullananlarin neredeyse kalmadigini görüyorum. Cok sukur.
Edt: mesela bunu neden eksiledin bana yaz bekliyorum.
Süren Kızı yalayıp yeme istediği uyandırır.
Kış parfümüdür.