bugün

Spoiler...

senden bir ricam var şehit olan askerlerimize 1 fatiha oku ve bu mesaji 17 kisiye yolla eger mesaj gönderme imkanın varda yollamiyorsan yüce (RABBIM) seni 1 fatihaya muhtac eylesin.banada böyle geldi.kusura bakma.

Spoiler...

Şeklinde mesajlar atan müslümandır.

Dua etmeyene beddua eden müslümandır.

Aha bende sözlükteki herkesle paylaşıyorum. Kusura bakmayın bana gelişi böyle...
(bkz: yine sen yine komiklikler şakalar)
Az önce banada gelen mesajı yazan müslümandır.
bana gelişi bu
Allahumme Salli ala
Seyyidina Muhammed in ve ala ali seyyidina Muhammed 5 kez okuyup 10 kişiye gönderir mısın salavat zinciri var da Şehitlerimiz için
bana gelişi bu

Cuma mesajı sandım.
1- Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
2- Hamd o âlemlerin Rabbi,
3- O Rahmân ve Rahim,
4- O, din gününün maliki Allah'ın.
5- Ancak sana ederiz kulluğu, ibadeti ve ancak senden dileriz yardımı, inayeti.
6- Hidayet eyle bizi doğru yola,
7- O kendilerine nimet verdiğin mutlu kimselerin yoluna; o gazaba uğramışların
ve o sapmışların yoluna değil.

bunu okuduğumuz zaman şehitlerimize nasıl bir yardım olacak ? la biz zaten şehitlerin direk cennette en yüksek mertebeye ulaştığını bilmiyor muyuz ? peki kardeşim kur'an ölülerin arkasından okunmak için mi gönderilmiş yoksa bu dünya hayatını nasıl yaşayacağımızı anlattığı için mi ?

la oku 1000'lerce fatiha oku ama şu an bunun anlamı ne ? 30 tane şehit verdik la 30 tane. dualar neden kurtarmadı bu adamları. yıllardır dua edenler neden kurtulmuyor ? peygamber efendimiz bedir de uhud'da dua ile mi öldürmüş kafirleri ? lan çalışmış çabalamış bir şeyler yapmış oturup allah'ım sen onları öldür dememiş.

la ne insanlarla aynı memlekette yaşıyoruz. bu yazımdan dolayı şimdi ben kafir bile olurum. lan allah'ın verdiği aklı kullanmayarak en büyük kafirliği siz yapıyorsunuz.

bu arada entry giren kardeş fatiha dua değildir suredir ikisi arasındaki farkı da öğren bence. cahillik tek taraflı olmuyor amk.
inanılmaz mantık hatası!!!

müslüman inancına göre şehitler ölümsüz, günahsız allah katında çok değerli ruhlar. hatta şefaat etme gibi bir takım durumlarda var. yani sen hem müslüman ol hem şehitler için dua iste. yani müslümanlık inancındaysan zaten şehitlerin duaya ihtiyacı olmadığını bılmen gerekıyor. bari şehitlerden kendine dua iste de hem gündemi kaçırmamış olursun. salak sulak hareketler ya.