bugün

Allahım mekanını cennet etsin ailesine bol Sabırlar ihsan eylesin. Ey PKK köpeği senin yedi ceddinin, gelmişinin geçmişinin amına oturtuyum kahpe dölleri sizi. Vatansız köpekler.
Kendisi köy koruyucusu bir baba nın evkadıymış, iki arkadaşı şehit olunca kendisi, hapishanede görevliyken Cizre ye gitmek istemiş. Allah rahmet eylesin.
Edit: eksileyecek ne vardı.
Türk kürt, her ne olursa olsun, şehitliği hüzünle dinlenendir...
Yaşanan bu rezil kargaşada, yaşama veda edendir...
Bir namazlık saltanatı olup, unutulacak olandır ....ne yazık ki...
Ruhu şad olsun....
rabb'im şehadetini kabul, mekanını da cennet eylesin. her ne kadar ateş düştüğü yeri yakıyor olsa da geride kalanlara da allah sabır versin.

öyle bir durumdayız ki hem batıdaki hem doğudaki evlere ateş düşüyor yer yön ayırt etmeden...şehidin memleketinin ne önemi var eğer ki bu vatan için canını teslim ettiyse yaradan'a? bir gün inşallah son bulacak terör, ben inanıyorum.
Şu an neredeyse cennet orasıdır..
Bu devlet için can vermiş insanın kürdü türkü olmaz. Onun kanını dökenler ise isterse türk olsun allah belasını versin hepsinin de. Bizim savaşımız kürtle veya türkle değil teröriristle terörizmle.
gurur duyulacak teğmendir, bu vatanın öz evladıdır. allah rahmet eylesin.

"Abdulselam Teğmen'in kaderini değiştiren ise Diyarbakır'da aldığı şehit haberiydi. iki teğmen arkadaşının Sur'da şehit düşmesi, normalde Diyarbakır Cezaevinde görevli olan Abdulselam Teğmen'i derinden yaraladı. Dilekçe vererek Jandarma Özel Harekat’ta (JÖH) görev alan Abdulselam Öztak, "Onlar şehit olurken burada ne işim var demişti. Teröristlerle mücadelede ben de varım" dercesine..."

http://www.haberturk.com/...bdulselam-ozatakin-oykusu