bugün

yas ilan edilecekse işte size yas.

ama yok onlar gariban polis. onların medyası yok ki yas istesinler.
Alçak, şerefsiz itlerin şehit ettiği babasının ardından yürek yakan babamı istiyorum feryadıdır.

http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=30281026
kalleş pkk el kadar çocuğun gözleri önünde babasını şehit etti. kimse bu çocuğu ve vatanı uğuruna şehit olan babayı konuşmaz. şimdiden unutuldu bile.

sırtını teröre ve zengin baronlara dayayanlar ülkede daha önemlidir. net söylüyorum bu çocuğun feryadını görüp de içi sızlamayan pkklıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=C6DmOV5DIOk
çocuğunun ve eşinin yanında şehit ettiler, eşi de hamileymiş allah sabır versin. daha 3 yaşında ömrü boyunca unutamayacak bu travmayı. allah belalarını versin diyecek bir şeyim yok.
Izlemeye icim el vermiyo, o linki acamiyorum resmen dokunamiyorum oraya, yapamicam yok.
Yıllardır süregelen feryattır, alçak köpeklerin, bölücülerin yaktığı ateş sadece düştüğü yeri yakmış yas tutulmasına gerek görülmemiştir.
Simdi sen bu cocuga buyuyunce neden irkcisin dersen, agzina guzel bi sicar, haklidir da.
çözüm sürecini başlatanları da, pkklı bir orospu çocuğunu gizli tanık yapıp subaylarımızı generallerimizi hapislere tıkanlarıda, alçak pkklılarıda lanetleyecek feryattır...
hümanistlerin görmediği durumdur.
öldürülen pkk sempatizanları kadar ses getirmeyecektir. çünkü masumdur suçsuzdur. tek suçu vatanı için şehit olan polisin evladı olmaktır.
bir kaç yıl önce evimizde başını sevdiğim çocuktur.

bugün dayanamadım izlemeye, haberlerde görünce de kapattım.
onların derdi başka. onlar sözde insanlar öldü diyerek oy devşirme derdindeler. ne işi var onların 3 yaşındaki şehit çocuğuyla.

bu polis dün şehit düştü onlar bu gün halay çekiyorlardı.
sözlükçülerin rağbet etmediği feryattır.
müsebbiblerine tekrar lanet okumamı sağlayan içimi acıtan bir görüntüdür.

ne biçim bi' ülke haline geldik, o çocuğun ve daha nice çocuğumuzun, insanımızın gözyaşlarına asıl sebep olanların da, maalesef legal olan ikiyüzlü bağlantılarının da allah belasını versin!
içimizi dağlayan feryattır. bu çocuklar en az 60 yıl bunun hüznünü yaşayacaklardır. üstteki entrye itafen ise dostum şu ölümleri kıyaslamayı artık bıraksak. ben de sevmiyorum kürtleri ama o videoları falan izle emin ol utanırsın. Parçalanmış insanlar, bazıları sadece temiz duyguları ile gelen insanlar. ( hepsi değil tabii ki ) mesela aralarında disk var senin amele baban üç kuruş fazla maaş alsın diye kendini parçalayan. benim için elinde silah olmadıgı sürece ölümler eşittir. Ha kahpe pusu ha bombalı saldırı.