bugün

gelen şehit haberinden sonra yapabildikleri tek şey küfür etmek, zırvalamak, fikir beyanı yerine götünden başından sallamak olan insanların yapmış olduğu çirkin hareket.

iki kelam yazı yazmaktan aciz, fikir beyan etmekten yoksun bu arkadaşlar, pkk nedir?kimin desteğiyle ocakları söndürür. bu anaların ağlamasına izin veren gizli anlaşmalar, masa başı yalanan götler, imralıya çekilen peşkeşler nedir bilmeden sadece beğenilme güdüsü ile küfürler eder birde siklenmeyince vay efendim nasıl olur da beni siklemezsiniz şeklinde serzenirler, sonra zaten sözlük içinde şu elim başlık varken;

(bkz: 17 mayıs 2012 dörtyol çatışması) gider bu başlığı da es geçerek

(bkz: ölüm haberlerinin çoğu yazarın sikinde olmaması)
(bkz: artık şehitleri umursamamak) gibi başlıklar açarlar. ulan şehit demişsin biraz saygın olsun aynı başlığın içine birde sik kavak kelimelerini yerleştirmişsin amacın nedir diye sormazlar mı adama? yook sormazlar neden koyunuz, ülke olarak koyunuz, millet olarak koyunuz, türkiye ne ise, uludağ sözlük te o...

desek ki beyler toplanın meclisin içine kadar yürüyeceğiz, kıçını oturdukları koltuktan kıpırdatmazlar, gene biz eylem yaparız sonra bunları yazdık diye de pkk yandaşı oluruz.

popülist insanlar şehit haberlerini çıkarları için kullanmasın,

popülist insanlar 19 mayıs ı çıkarları için kullanmasın,

popülistinsanlar dini çıkarları için kullanmasın,

popülist insanlar atatürk ü çıkarları için kullanmasın...

arkadaşım o kadar götünüz varsa başa bir konuya da değineyim madem. sözlüğün 19 mayısta 19 entry girme kampanyasına katılan arkadaşlar, kaldırın kıçlarınızı, istanbulda ki 19 mayıs yürüyüşüne gelin, hep beraber yürüyelim ne dersiniz?

ama yoook sizin sözlüğe 19 entry girmeniz lazım değil mi?

yok arkadaş ya bu olanları bi ben görüyorum yada çok fazla takıntılı bi adam oldum.
şu anda yazar kardeşimizin yaptığı gibi.
kinik denyoların anlayamadığı; algılayamadığı konularda yorum yapması gibidir.