bugün

siz de şehirlerarası yolculuk yapmayın...

Otobüs biletlerine yüzde 30-40 düzeyinde zam yapılması bekleniyor.

https://twitter.com/yirmi...qchAtqdaY8jFNC6w&s=19
"şehirler arası otobüse binemiyorsan köyüne dön" diyen çıkar mı sorusunu akla düşürmüştür. hayır ne ile dönecek onu merak ediyorum..

miiihh angarada toplu taşımaya zam gelmüşşşş mansur yevaş istifaaa miiihhhhhhh.
japon yeni 154.
iş dışında bi yere gitmeyin der gibi.
izmir e gidiş 600-650 bandında. iyi iyi ben zaten iki senedir 500'e gidiyordum.

Zam yolla reiiiss.
Bu gidişle yakında işeme ve dışkılama vergisi de alacaklar bizden. Şuna bak, iyice yaşayamaz hale geldik. Ooohhhhhh, yeni zamlar yolda nasıl olsa..
inşallah temmuz sonuna kadar zam gelmez de ankara'ya gidebilirim. eskişehir'e mi gitsem acaba?
--spoiler--

"şehirler arası otobüse binemiyorsan köyüne dön" diyen çıkar mı sorusunu akla düşürmüştür. hayır ne ile dönecek onu merak ediyorum..

--spoiler--

e dönemeyecekler işte. köye kadar da yürüyecek halleri yok mö 2900 lerin sümerlerindeki gibi.
görsel
Yani arada sırada istanbul, izmir, eskişehir’ e gidip stres atıyorduk o da zamlandı. Neler olacağını bilmiyorum ama bu şekilde devam etmeyeceğinden eminim. Lütfen insanları bu kadar zor durumda bırakmayın.
Daha fazla devam etmemesi gereken zam zincirinin son halkasıdır. Yaşama sevinci köreldi insanların. Yapmayın, etmeyin.
Olsun lgbt mi olsaydık, Kudüs mu düşseydi?
Arabası olmayanlar için yine en uygun yöntem otobüs. Gelen zamlarla evinizde oturun der gibiler. Bankart'ın kampanyaları olmasa zaten hep eksilerde olurdum da en azında harcarken kazanıyorum da. Yoksa gelen zamlarla hayatı devam ettirmek çok zor. Bunu görünce memlekete bile gitmek zorlaşıyor, tatil bölgelerindeki deniz kenarında tatil yapmayı geçtim. Gerisini siz düşünün.
Bahçeli evi olanlar at beslesin. Diğerleri de yerinden gımıldamasın.
Durun lan daha yeni başladık.

Benim hesaplamalarıma göre.
hükümet tamamen ipin ucunu kaçırmış ,ne yapacağını şaşırtmış,50,7 milyar $ tutarlı antlaşma yapıldı katar ile diyorlar ,antlaşmanın metni var mı, halka sunulan.basına yansıyan.
epeydir yazıyorum ,alaska ve luisianna örnekleri var, daha küçük örneklerde inşallah toprak devri falan yoktur.

başta chp kimseden de ses yok kendi dertlerine düşmüşler hepsi kendi koltuklarını kurtarma peşinde..
sokakta ise in cin top oynuyor.

bu arada solcular nerede diyen dalyaraklar var,ulan dalyarak bir gün bir sol-marksist-devrimcinin yanında durdun mu, reziller.

dükkan yakında kapanır, sonumuz lübnan'a döner.

cennet ülke sağ iktidarların elinde ne hale geldi.(chp sol sanmayın en sağdan geri artık.

ne olacak ?