bugün

Gayet güzel.
Valla ilgililer dinleyebilirler ama ben rap sevmiyorum. akıcı bir şekilde ve nakaratlar güzele benziyor. Rap müziği yapmak yetenek ister. Başarılarının devamını diliyoruz sayın yazar. Bir rap müziği.
Kusura bakmas kardes durumumuz yoktu dinleyemedik. Ama hidra nin da 16 yasinda album cikarttigini farzedersek durma.
Normalde rap sevmem,sevdiğim varsa da tek tük anca.
Ama gayet başarılı buldum.Tebrikler.
emeğine sağlık beynim aktı. ben rap dinlemediğim için yorum yapamam. up olsun diye yazdım.
Bence fena değil moruk. Ama şu yavaşlayıp masalları dediğin yerlerde ritim bozuluyor kulak tırmalıyor. Ama "bence" geleceğin var.
Diğer şarkılarını da dinledim, Müziği hobi değil bir yaşama amacı olarak görüp bu bilinçle devam ederse gerçekten başarılı olacağına ve iyi yerlere geleceğine inanıyorum.
Piyasadaki yeni raplerin "bence" önünde bir rap olmuş. Bu benim sevdiğim tarz olduğundan daha da sevdim belki bilmiyorum ama çok iyi gerçekten. Bilek kesip duman cekilmeyen şarkılar dilerim. Çok başarılı.
Beat sana mı ait bilmiyorum ama beat gayet güzel. Sözlerde mana ararım ben. Sende bunu göremiyorum. Sev, nefret et, kinlen, üzül. Duygular lirikleri güçlendirir. Ve bol bol oku, dinle. Kelime bilgin artsın. Yanında güçlü bir kafiyeyi getirir.
Hook bitiminde " bana uymadı sanırım" verse bitiminde olup da hook çok daha sert girseymiş çok daha güzel bir şey ortaya çıkabilirmiş.
Ama gene de emeğine sağlık. Yürüdüğün yoldan vazgeçmediğin sürece başarıya ulaşırsın. Ayrıca sesin çok uygun bu iş için. iyi çalışmalar.
Müziğinden çok tutkunu tebrik ediyorum bence yaşanmışlıkların arttıkça çok daha güzel işler yapacaksın.yeteneklisin ve formata da pek çoğundan daha uygunsun.
hoş umarım daha'da güzellerini yapabılirsin oldugun yerde saymazsın.
Yılların rockçısıyım. Gençlikte meraktan metale, nu-metale, rape yönelik de dinlemiştik. Bence küfürü azalt, edebiyatı kuvvetlenir derim. Bir de cok tiz gibi enstrumanlar. Ama gene de yürür yani. Başarılar dilerim.

Edit: hani nasıl bir tiz; insanlar dinlerken ekolayzirla düzenleme ihtiyacı duymasın bence. Oldugu gibi hoşlarına gitsin.