bugün

inceden efkarlı olunduğu,
ruhun aç olduğu,beslenmesi gerekilen zamanlardır.
http://www.youtube.com/watch?v=j-rCruZJmjU
bedensel bir iş yaparken. * *
asikken
ask acisi cekerken
yanlizken...
ders çalışırken.
özlerken.
benim için tam şu andır.
iste tam da bu zamanlardır. Sessizliğin çoktüğu özlemin dorukta olduğu zamanlardır sen susar akıtırsın gözyaşlarını içine şarkılar söyler icindekileri gözlerindekini söylemek istediklerini..
uyandığında.
triplere girmeye elverişli olduğumuz anlar.
yalnız kalmak istemediğimiz anlardır.
insanın gerçekten sıkıldıgı andır gercekten.
Otobüste, yolda falan.
işe gitmeye hazırlandığım zamandır.
huzur aranan zamanlardır. bir diğeri ise eğlenceli anlardır.
otobüste , uyumaya çalışırken ...
işyerinde sunum hazırlarken, konsantre olmaya ihtiyaç duyulan zamanlardır.
şuan için ub40-red red wine dır
araba kullanırken. Tabi yanında kimse yoksa daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.
radyo spikerlerinin havadan sudan bahsederken tıkandıkları zamanlar.

- ..gece bizi bekliyor bu sıcak yaz akşamında.. ayın şavkı denize vurduğu gibi..evet mustafa sandal aya benzer yüreğim diyor.
iş dönüşü yolda *
kafanı önüne eğmiş yolda yürürken
ve
geceleri yalnızsan.
Şarjın full olduğu zaman ve bedava wifi bulunan an.
Is/okul donusu, yolda.
kız sana tripli, gün boyu yüzüne bile bakmamış neredeyse. seninde aklını kemiriyor tabi bu durum. ders bittikten sonra sıvışıyorsun yanına. durmuyor yürüyor amk kızı. iki cümle kuramıyorsun durdurup. ''yaa lütfen bi bekler misin anlatıcam, özür dilerim vb'' şeyler diyorsun veya benim yaptığım gibi ''beni istemiyorsan söyle, giderim'' diyorsun. Kız birden dönüp gözlerine bakıyor. ''istemiyorum'' diyor. bişey demiyorsun. takıyorsun kulaklığı shamrain - to leave açıyorsun. ceketinin fermuarını çekiyorsun sonuna kadar yürüyorsun. sonra bi mesaj ''bekle'' yazıyor. arkaya dönüyorsun kız sana doğru koşuyor. ve vardığı noktada zıplayıp sarılıyor boynuna.

mutlu son. hadi dağılın
Şu andır efendim. Yalnız -tam anlamıyla-, alkol alırken ve doğum gününüzdeyseniz. Patlat ordan bi apocalyptica-i dont care.
Demlenirken
ayrılık yaşadığında
çok mutlu olduğunda die gruplandırabiliriz.