bugün

insanı yemekten soğutan olaydır.
malesef bahsedilen insan modeli babam olmaktadır.

o işten gelmeden önce yemek yiyorum uzun süredir, pazar kahvaltıları ise tam bir işkence.
gurmeler yaptığında kabul gören ama başkası yaptığında ayıplanan davranıştır. o yüzden gurme olmak gibi bi hayalim var.
Misal ki ekmek ise yediği, buğdayların hasatını da ağzında yaptığını düşündürten insandır.
maalesef ki babamdır. kendime zor mukayet olurum o anlarda. çayı da hüpürdeterek içerek anlayacağınız benim babam sanırım bir kro be sözlük.
insanı hayattan soğutan insan modelidir.

eğer sevgilinizse ve ayrılmayı düşünüyor fakat bunu ona söyleyecek kadar kendinizi güçlü hissetmiyorsanız böyle bir anı aklınıza getirmeniz yeterli olacaktır.
insanda bulunduğu yeri, hatta gezegeni terk etme hissi uyandıran, ağzında kazı çalışması yapılıyormuş gibi ses çıkaran insan modelidir.
Sadece şapırtadarak yemek yese yine bir nebze hoşgörülebilir. Ama Bu insan modelleri gündelik işi yaparken de ağzını şapırdatır. Bunların Ağzının üstüne elinin tersiyle vurmak gerekir. Vur bir kere bak yapabilcek mi bir daha.
Abartmıyorum, en sevdiğin insansa bile cinayet sebebi olabilir. Ya ortamı terk edersin ya da en yakındaki kesici delici aletle pekmezini akıtırsın.
dil yorar. söylersin söylersin ve hep yapmaya devam eder.

o ağzını açmadığın zaman oluyor mu? diye sorulasıdır.

recm i böylelerine yapacaksın işte.
(bkz: rambo) açlıktan adabı unutmuş insan.
dilini şöyle çekerek ağzından çıkartıp, sonra çeneye alttan sert bir yumruk atın bakayım daha şapırdatabiliyor mu.
Japonsa yemek güzel olmuş diyordur.
Bir de, bunun bir üst modeli vardır ki, evlerden ırak!!
Hem şapırdatır hem ağzını kapamaz, bir de konuşup durur o vaziyette...
Ağzındaki, tüm kimyasal etkileşime tanık olur ara sıra yüzünüze, gözünüze uçan, yemek artıklarıyla, hayattan soğursunuz..
Pislik herif!!!
Sen yeme, fotosentez yap!!!
ağzına kaşığın çatalın sokulması gereken model.
istemdışı yapıldığını düşünmüyorum.
Bu bir alıskanlık ve bu alışkanlık değiştirilebilir.
Çok rahatsız edici insan modeli.
en nefret ettiğim insan modelidir. insanın bütün yemek zevkini anında imha eder.
Anlam veremediğim harekettir. Müşterilerin bazılarıyla yemeğe çıktığımızda rast geliyorum ve o zaman benim için geçmek bilmiyor. Hatta bazen o şahısla iş yapmayı bırakmayı düşünüyorum.
eğer çiğnerken ağız kapalıysa, çıkan ses caizdir. ama eğer at gibi geviş getiriyorsa çeneyi yamulta yamulta, o çene acayip kırılasıdır.
En rahatsız edici insan modeli. Masayı terk edesim geliyor.
Rahatsız olunduğu söylenince inadına yapıyorlar bir de çok komikmiş gibi.
Hastalık derecesinde takıntılıyım bu mevzuya. Bir gün katil olursam sebebi olabilir. O yüzden yemek yerken genellikle yalnız yerim.