bugün

(bkz: saçlarımı sadece akıllı insanlar görebilir)
Yok böyle bir olay diyecektim ki, varmış ya la.
bulunduğu ortamda kesilmedik erkek bırakmadığı için yakında iç çamaşırı , prezervatif vb. gibi reklam tekliflerinin yapılmasının muhtemel olduğu hatun kişi.
saçı görünmüyor ama dizi film edasıyla dakikalarca bir çocukla kesişiyor. * anlam çıkartılması zor bir reklamdır.
hayatımda gördüğüm en salak ve en saçma reklam. şampuan reklamında türbanlı kadın. izleyin sadece gülün. ben para verip de bu şampuanı almam.
sonuna kadar saçlarını açmasını beklediğim bayan.
açmadı lan dedim sonunda- harbiden nasıl bir şampuan reklamı.
--spoiler--
neyse ki o kadar harika bir şampuan ki ne kadar parlak ve canlı olduğunu görmeden etkileyebiliyor karşısındaki cocuğu. tabi başını açmadı ama sanırım reklamın sonuna doğru çocukla beraber eve gidiyorlardı*.
--spoiler--
müslümanlığı özetleyen reklamdır. hatun şarçlarını göstermiyor, çok edepli. yanlız bir elemana en fazla ne kadar yavşanabilir onun dersini veriyor bizlere. saçları açık olsa daha falzasını yapabilir miydi sanki? e madem o kadar işvelisin, civeleksin, saçlarını örtsen ne olur, örtmesen ne olur? buradan anlıyoruzki, iş saçı başı örtmekte değil. karakter olacak insanda. müslümanlıkta karakteri zayıf olanları hedef alan bir din olduğundan, sapkınlıkların bir nebze de önüne geçebilmek adına uydurmuştur o baş örtüsünü. ey reklam, sen nelere kadirsin.
türban içinde nefes alamayan kafada oluşan kepekleri önleyen şampuan.
Tahminimce saçları mahvediyor veya komple döküyor. O yüzden göstermek istemiyor firma.
büyük ihtimal ile bim'de satılacak şampuandır.
pepsi nin yaptıgı yarışmaya türbanlı bayanların gelmesinin yasak oldugunu açıklaması kadar saçma bir reklam olmuş.
çok güzel bir reklam ne güzel türbanın ne kadar gereksiz olduğunu anlamış olduk..
o kadar harika bir şampuan ki yıkanan saçların güzelliği görmeden bile anlaşılır *
o değil de sanki diğer reklamlardakiler o şampuanla mı yıkanıyor.peruk takıp bi ton para kazanan insanlar var o reklamlardan.
Gülme krizine sokan reklamdır.
anladığım kadarıyla saçlar için değil türban için kullanılan şampuandır.
Hayaldi, gerçek oldu. Tişikkirlir ikp.