bugün

bir gun super ligde sampiyon, istanbul disinda, bir anadolu takimi olacaksa, gerceklesmesi en muhtemel olaydir. super lig gercek renklere kavusacak, insanlar tekduzelikten uzaklasacaklardir. "3* buyukler" tabiri unutulacak, farkli kentlerden, tum takimlar sampiyonluk yarisinda olacaktir. maclarda fanatik goruntuler yerine, daha ozgun ve kulturel goruntuler olacaktir. her sey cok guzel olacaktir.
çekmişiz kafaları dalmışız hayallere
çekmişiz kafaları dalmışız hayallere
2010 yılında şampiyonlar liginde
koyacağız real madride
koyacağız real madride

hayallerimiz elbet birgün gerçek olacak
hayallerimiz elbet birgün gerçek olacak
bursaspor bayrağı boğazda sallanacak
yer yerinden oynayacak
yer yerinden oynayacak
an itibariyle gerçekleşmiştir. tebrikler timsahlara.
ertuğrulgazi ile başladığı serüvenine, yine sağlam bi ertuğrul ile devam eden şehrin, şampiyon kulübü.
gerçekleşmemesi için hiçbir sebep olmayan temenni. para var, tesis var, taraftar var, hepsinden önemlisi şehrin ciddi bir futbol geçmişi var. ancak gel gör ki ruh yok, niyet yok, hedef yok. bursaspor' un tüm potansiyellerine rağmen orta sıra takımı olmaktan kurtulamaması gerçekten üzücüdür.
artık hayal olmayan durum ...
(bkz: şampiyonluk yolunda başarılar bursam)
oldu en sonunda oldu bim bam bommm...
denizlide 16 dakika uzamıştı maç.
bursanın plaka numarası 16
trabzonun plakası 61 (16'nın tersi)
toplayın ne yapar 40 yapar ve milliyetçi hareketin kırkıncı yılı.
Gönüllerin şampiyonu.
sadece bursaspor taraftarlarının değil, içten içe istanbul takımlarının taraftarlarının da isteğidir zira onlarda kendi aralarında oynamaktan sıkılmışlardır ve aralarına yeni bir gücün, yeni bir rekabet kaynağının girmesini istemektedirler ve bu rekabetin kaynağı bursaspordur, herşeyiyle buna hazırdır bursaspor. korkmayın, hadi itiraf edin.
hakeden kazandı. tebrikler bursaspor.
bir fenerli olarak beceriksiz fenerlerinin ayaklarını kullanamamalarından dolayı bugün olan şampiyonluktur.şampiyon bursaspor tebrikler diyorum ve çok mutluyum.
(bkz: teslim ol bizans)
(bkz: oley oley bursaspor)
bir trabzonlu olarak bursasporu tebrik ediyorum, 84 den beri ilk kez bir anadolu takımı şampiyon oluyor. bu da bu memlekette bir şeylerin düzeldiğini gösteriyor. evt ağlamak istiyorum sayın seyirciler..