bugün

bide içine karamel falan koyuyorlar yeni versiyonda. 10 numara gidiyor keromanaz.
Döviz kurlarından etkilenmeyen;küçük esnaf yada büyük esnaf farketmez rafların vazgeçilmezi olan,görüntüsü ve fiyatıyla bizleri kendine çeken o mübarek eti puf.iyi ki varsın...
mutluluğun aslında ucuz olması.
gece gece neden yapıyorsunuz bunu arkadaşlar.
Bizim burda 35 kuruş oldu bakkalda aq sakız bile 20 kuruş.
Eti puf sevmeyenler için önem teşkil etmeyendir.
(bkz: tuzlu kraker)
15 krş'tan 25'e çıkması markanın başarısıdır.
15 krşken para kazanmasalar ürünü halen üretmiyor olurlardı.
Düşünün 15 krş'tan ne kadar para kazandıklarını.
Şimdi 25 krş *
Hadi bakalım size şahane bir (bkz: hasssssiktirrrrrr) sundum.

Ekonomiden anlayanların suratındaki sinsi gülümsemeyi görebiliyorum.
üzerinde 25 kuruş yazan stoklar erisin 35 kr yazarlar. zamanla hepsi olur merak etmeyin. daha meyve sularına zam gelmedi. portakal ucuz ya. o bitsin onada zam gelir. sonra sırayla işte. ıvır zıvır; ping-pong topu filan?

duduf duf duduf. sabırsızlanıyorsunuz biliyoruz.

çoğ güzel zamlar gelecek.
Gözlerimi yaşartan durum...
Dünyada bundan daha samimi bir cisim var mı ?
Her türlü kaşarlara,çikolatası bol olanlara, kakaolu pştlara ragmen burdayım , ye beni diyor.
Açmayalım şimdi şom ağzımızı, tuzlu çubuk krakerle birlikte bir isyan çıkarabilirler.
konyada bir ay sonra şivlilik var çocuklar bunu bedava yiyecek hem de bir sürü evden eğer dağıtırlarsa ki dağıtılır yani en çok dağıtılan ilk üç şeyden biri eti puf ve benzerler ile rocco ve benzerleri ile çikolatalı gofret ve benzerleri oluyor.

konya da her regaib kandili şivlililk geleneği altında poşet poşet şeker çikolata toplanır sahi hala devam eden gelenektir. bir gün öncesi fener alayı sonrası şivlilik...
Market lobisinin 30 kuruşa sattığı üründür.
varın siz düşünün içinde ne var diye, o yapışkan madde ne bok acaba?
Demek ki 5 kr a mal ediyorlar diye dusundurur.
gerçek mi bu???
en son 1 tl vermiştim.