bugün

yaslanamaz gerçektir.
(bkz: adım samuel 25 yaşım)
tv8' döneminde altına imzası atılası gerçektir. atv' de, tv8' deki ilgiyi göremeyince (yayın saatlerinden ötürü) şahan da bu durumu bir skecinde " o hava tutmadı " sözüyle dile getirmiştir. c. sinan sağıroğlu, dişi yakarış gibi güldüren karakterler ve konular varken, sadece skeç olarak kalması gereken recep ivedik' in filmini yapmış, celal ile ceren' le de.. bitiremiyorum, beni iki sene aralıksız adama güldüren birine bunları yazmaya içim el vermiyor.
(bkz: acı gerçek)
eskiden ekşiciler çok severdi bunu. o yılların entrylerine bakılarak görülebilir hatta sözlükte falan. tv8 de etliye sütlüye karışmadan mizah yapıyordu. açıkcası belli bi kesim farkında bile değildi. ne zaman herkesin güldüğü ivedik i yaptı o zaman ekşicinin gözünden düştü. zira bir ekşici asla halkın güldüğü şeye gülmez.
dikkat şahan çıkabilir dönemlerinde var olan amatör ruhundan ileri gelir.
şahan gökbakar ne zaman ki recep ivedik filmleriyle parayı görmüştür, işte o zaman bütün amatör ruhunu ve saygınlığını kaybetmiştir.
eskidendahakomikti itiraf edelim ki. dikkat şahan çıkabilir olsun, kime diyorum ben olsun şu an çıksa hala deli gibi izlenir.