bugün

--spoiler--

çiçekli başörtüsü ve daracık pantolonuyla, çamlıca parkının kuytularında, sevgilisiyle öpüşen genç kıza, özgürlüğünü mustafa kemal’e borçlu olduğunu hatırlatmak istiyorum.

--spoiler--
adini gordukce peavey amfi markasini aklima getiren muhteşem kadin.
--spoiler--
çiçekli baş örtüsü ile daracık taytıyla gulhanenin yeşilliklerinde sevgilisi ile öpüşe biliyorsa o genç kızımız bu m.k.atatürk sayesindedir bu özgürlüğü.
--spoiler--

konuşmanın bu ifadesini çıkardığımızda, ayakta alkışlamak istediğim vekil(im). buradaki saldırıdan, adeta babanı bile bilmezdin dürzü tarzından rahatsız oldum. bunun dışında konuşma başlı başına hislerimize tercüman oldu.
tbmm'de bugün yaptığı konuşmaya, ben de diyerek katılıyorum. o kadar doğru tespitler yapmıştır ki. başörtüsü özgürlüğü diye yırtınanlara o kadar güzel cevap vermiştir.
bir kez daha kurban olduğum vekil. ne güzel konuştu bugün helal olsun.
vatanseverdir ayrıca çokta güzel etkileyici bir sesi vardır bu hanımefendinin.
türbanla başörtüsünün aynı şey olduğunu sanan kişi.
Farklı kesimlerin birbirini korumasından önce herkesi adaletin ve hukuk sisteminin koruması gerektiğini unutan vekildir. Amiyane bir örnekte atatürk ün ismini kullanması abesle iştigaldir ve popülist bir yaklaşımdır.unutmaması gereken şey atatürk ün sağladığı imkanları hukukla ve adaletle devam ettirilebileceği hususudur. Bu minvalde her özgürlüğü atatürke borçlu değiliz, ancak borçlu olduğumuz unsur hukukun ve adaletin üstünlüğüdür. Zira atamızdan önce de hayat vardı ve kendisinin mihmandarı da adalettir.
Bugün mecliste güzel konuşmuş milletvekilidir.
"çiçekli başörtüsü ve daracık pantolonuyla, çamlıca parkının kuytularında, sevgilisiyle öpüşen genç kıza, özgürlüğünü mustafa kemal’e borçlu olduğunu hatırlatmak istiyorum."
açıklamasıyla bizleri atatürkten tiksindiren şahsiyet. ayrıca esadın kankisi.
tam anlamıyla gömmüştür diğer bir deyişle ayarı vermiştir.
''millet'' vekili. Ayrım yapmadan eleştiri. Özeleştiri ve objektiflik budur. Siyaset etiğini kavramış bir insan evladı. Fiziki sorunundan dem vuran gerzekler azıcık kendi beyinsel sorunlarından bahsetseler.
seküler yaşamın ne kadar önemli olduğunu vurgulamış, bazılarının anlayamayacağı şekilde konuşmuştur. helal olsundur. kadının hasıdır.
kouşması vicdan sızlatmış kadındır. bacağı olmadığı halde pantalon giymesi engeldir kendisine. engellilere acıyan ama onlar için hiçbir ey yapmayan ülkenin milletvekilidir. milletvekili olmasına rağmen elinden hiçbir şey gelmemektedir. engelli vatandaş napsın?!
31 ekim 2013 tarihli konuşmasından sonra, şafak göründü. Teşekkürler Şafak Pavey. Tapılası bir kadınsın.
Konuşmasının "çiçekli başörtülülülülü" kısmını alıntılayan 371651. Kişiye nutuk hediye edeceği deklare edilen milletin vekili.
borsalar kandıktan sonra konuşan vekildir.
(bkz: kemalist lady)
Babası mustafa kemal atatürk galiba. Herşeyi ataturke bağlamasi enteresan.
doğruları söyleyen..
akpliler de az utanma varsa ya utansınlar ya konuşmasınlar bugünden sonra.
yada kronik mağdurlarmı deseydik akpli yerine.
chp'nin saldırı aracı. (bkz: tut kıs kıs)
(bkz: şafak pavey in cumhurbaşkanı olması)
saldırı aracı olarak bir ayşenur bahçekapılı değildir.
akp ye tarihi ayar vermistir arkandayiz safak pavey.
güncel Önemli Başlıklar