bugün

her radyo nun cıngılında duymaktan artık fenalık gelen ses.

(bkz: paaaaaavvvvııııırrrrr tüüüüürrrrkkkk)

(bkz: öeh bu ne lan)
uşak üniversitesi mezuniyet gününde berbat bir performans sergilemiş şarkıcı. kendisinden iğrendim.
Avazı çıktığı kadar bağırarak şarkı söyleyen, şarkı söylerken 32 dişini görebildiğimiz,egosu bulutlarda ,birazda iri ,kadın pop sanatcımız.
itici bir şarkıcı. sesi güzel ama çok duygusuz ve söylemek için söylüyor. aramıza yollar isimli bir sezen aksu şahanesi vardır ki, bir tek onu yakıştırıyorum kendisine. o da sanırım şarkının güzelliğinden...
"ben kilolarımla barışığım" şeklindeki yalancı imajı en iyi şekilde taşıyan sanatçıdır. evet, doğru söyledim, sanatçıdır. alfabetik dizindeki harflerin sistemli bir şekilde yan yana getirilmesinden oluşan sanatçı kelimesinden bahsetmiyorum, doyum olmayan güzide sesinin hoşluğundan bahsediyorum.
disko kralında görüp korktuğum kadın. canavara benzemiş saçlarının keserek kanımca artık daha az kadınsın ışın, bilesin.
yeni saç modelinin kendisine çok yakıştığı kadın. bundan 10 yıl evvel de fatih ürek'e vokal yaptığını söylemiştir. yalnız yeni albümününde hint kıyafetleri ve danslarıyla klip çektiği bir şarkı var ki çok anlamsız buldum. şarkı hoş ve fakat neden hintliler...
cihangir'de neredeyse hergün görülen iyi sesli şarkıcı.
nedense cepheden chicago bulls amblemine benzetip durduğum kişi.
zenci gırtlağına sahip kaliteli ses sanatçısı.

edit: kardeşim ışın karacayı beğenmiyorsan entry gir kötüle bu yazıyı ne diye eksiliyorsun? hayır eksile, köpeğin olsun da, eksiliyecek ne var onu anlamadım?
çok güçlü bir sese sahip bayan sanatçı. diva olabilirdi aslında.
çok güçlü bir vücuda sahip bayan sanatçı. sumocu olabilirdi çalışsaydı.
(bkz: bilmece)
israrla onumuze iyi bir sesi varmis, caz okuyabilecek bir yetenekteymis gibi sunuluyor. ama degersiz popcularin katildigi programlara katilip kotu albumler yapip duruyor. bir karar ver anacigim, ortalama mi olacaksin yoksa siradisi mi? yakin zamanda serdar ortac'la duet bekliyorum kendisinden.
powertürk ile yakın ilişkiler içinde olduğunu düşündüğüm şarkıcı.
son klibiyle iticilikte çığır açmış insan.
iri yari bir bogayla gures tutsa rahatlikla bogayi kundeye getirebilecek olan sarkici.
korkunç olabilen bir kadın.

http://www.kanald.com.tr/...idetay.aspx?galeriid=1517

6. resim
hiçbir meziyeti yokken ünlü olan şarkıcı, yada bağırıcı mı desem?
kesin medyada adamları var. yoksa hiç bir yeteneği yoktur.
(bkz: siyahi gırtlak)
bakışlarında kötü enerji olan kişi. ayrıca konuşmalarında ve tarzında rahatsız edici bir şımarıklık vardır ki hiç yakışmamaktadır kendisine.
ilk albümü "Anadilim Aşk"'ın üzerine çıkamamış şarkıcıdır. Çıta o kadar yükseğe konursa sonrası da böyle kıyaslanır maalesef. Bir diğeri için (bkz: med cezir) (bkz: levent yüksel)
nıha nıha nıha diye itici bir kahkahaya sahip kişilik. kendini sempatik sanangillerden.
borazan gibi sesi var. tarzını, yaptığı müziği ve şarkılarını hiç sevmedim, sevmiyorum, bundan sonra da seveceğimi düşünmüyorum.
her boka gülen ve kendi "mandalinalar" adlı boktan şarkısını unutup salim in "alo" adlı boktan şarkısıyla dalga geçen şarkıcı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar