bugün

çinli mahkuma pek bir talep olmayacagını gösterir. norveçli ise ülkesi tarafında yapılacak baskı sonucu kurtulur yada el altından kendi satın alır. ama ilanda görüldügü üzere hükümetin ugraşmadıgı yazıyor o zaman sahibinden temiz norveçli olarak satışa sunulur.

insanlık dışı bir uygulamadır.
Numaraya whatsapp'tan muz yolladım cevabı bekliyorum.
Hemen satmasalar bari 100 yıl sonra antikaya çıkar daha çok para eder.
lan düşünüyorum, norveç; iskandinavya. thor odin, dağlar fiyortlar, dünyanın en kuzeyi, tanrılarının bile siktir ettiği soğu kurak kara parçaları. nasıl düştü lan bu adam ta ışid'in eline. uzaktan mıknatısla mı çekiyorlar lan, her milletten esirleri oluyor. japon bile yakaladılar lan. nasıl lan nasıl.
çinli dayıya 250 bin dolar nakit önerdim.

tanım : 2 tane esir
görsel

Bekliyoruz.
Allahın gücüne gitmesin de çinli eleman çakal galericilerdeki tutulmayan pert araba gibi. Zor satıla.
Whatsapp'tan bizim Rıfkı yı da yolladim

"Hocam bunun fiyatı kaça olur? %10 komisyon alırım."

Dedim. Bakalım ne olecek.
arttırıyorum. bir miktar para + holosko.

tanım: iki işid esiri.
müslümanlığın kimlere kaldığının acı bir göstergesidir. orospu çocukları. sizin de sizi sanki islam'ın temsilcileri gibi gösterenlerin de allah belasını versin.
çinliyi satın alıp bi güzel dövüyoruz. sonra serbest.
Yanında taşıma çantası, temizleme bezi ve diğer aparatları geliyorsa norveç'liye talip olduğumu belirten bir mesaj attım. Henüz cevap yok.
izerindeki numaranin whatsapp i yok. ihtiyactan satilik esirler..

edit: yazarin cahilligine verin telegram i bilmiyordu..
cinli mahkuma 25 lira norvecli mahkuma 26 lira odeyebilirim. gerci fahis fiat onerd ama cinli norvecli de olsa insan insandir.
telegram viralidir.