bugün

götümüzle gülmemize sebep olan uzun adam açıklaması.
(bkz: ay gülerim ben)
koskoca türkiye cumhuriyeti'nin düştüğü durumu gözler önüne seren cümle.
Akıldan yoksun açıklamadır.
(bkz: rehineleri bırakmayanın annesi ölsün)
Kibarca kınama şeklidir efendim. Sabrimiz tükeniyor galiba ...
Acizlik dolu sözlerdir, birde dünya lideri diyorlar ya acayip gülüyorum.
bir aralar enteresan yazarlarımız(!) vardı, suriyeyi 2 saatte alacağına inanan hayalperest fukaralardı bunlar.
şimdi ses telleri götlerine kaçmış gibi, öte yandan bir ülkenin başbakanı yakarıyor bırakın vatandaşlarımı ramazandır din kardeşiyiz biz vesaire...
bu ne perhiz bu ne lahana dolması.
ışid'e girebilecek yürek mi yok yoksa teçhizat mı? e suriyeye bum bum dıkşın dıkşındı hani? hani büyük bir güçtü türkiye hani ortadoğunun en büyük ülkesi olacaktı?
hani pembe panjurlu evlerimiz olacaktı? hani oturduğumuz yerden para kazanacaktık üretmeden tüketecektik arap paralarını ne oldu bu da mı gol değil amca?

hala sol frame sikko sikko başlıklarla yıkılıyor ulan yazsam mı gülsem mi siktir et diyip ctrl + w mi yapsam bilemedeim.

herkese iyi rüyalar.
(bkz: acizlik)
tipik bir dünya lideri davranışıdır.

(bkz: karıncayı sikecen belini incitmeyecen)
dünya liderinin ; dini alet edip milleti katleden , korkma hali . ya bizede üşüşürlerse . . .
ışid gerçekten şeriata inanıyorsa Müslümanlara değil ecnebilere saldırırdı. ki kime saldırdığı da önemli değil (Müslümanız diyoz ama ne olduğumuz belli değil yaşantılarımıza bakar isek). gerçekten inanırlarsa dünyayı fetheder. buna da bir tarafımla gülüyorum çünkü neye inandıklarını daha çözemedik.
Kabeyi bile yıkacaz diyen adamlara din sömürüsü yapmaktir. Yerler mi, sanmam. Ancak hakan fidan eşliğinde şöyle 40-50 tır muhimmat daha giderse, hiç bir şey imkansız değildir.
Kendi ülke insanına dahi acımayan ,yurt içinde Herkese atar yapan sözde büyük ustanın Kabe'yi yıkacağız bile diyen canileri vicdana davet etmesidir...

Tayyip'in bir komikliği kalmadı da ona inananlar hakikaten inanıyor ya ona yanarım...
bugün rica etmiş, yarın yalvarır bu kendisi uzun, beyni kısa adam.
ışid kardeşlerimizi birakmazsa topumuzla oynatmayız deseydin bari.

Dünya tarihinde bir Başbakandan duyulan en boş açıklama olabilir..
ışid'in hala müslüman örgüt olduğunu sanmak da hakikaten ayrı bir olaydır.
(bkz: tabi lan manyak mısın)

adam rehine kurtarmanın bug ini buldu amk. iste dunya lideri diye ben buna derim.
adamlar kafa kesip, kestiği kafayı top şekline getirip çift kale maç yapıyor.

bizim rehinelerin başlarına ne gelmiştir düşünmek bile istemiyorum.
- hiştt bana bakın bana.
+ kim lan bu sırık?
- ben dünya lideriyim. Rehineleri bırakın
+ bizim dünyamızda biz lideriz koçum. Gel al..
- büleeeent, bunlar beni dinlemiyo.
* ühühühühü, hık gık, ühühühühü.
bırakmayan toptur.
bırakmayanın anası babası ölsün demekten ileri gitmeyen çığrık.

oğlum adamlar kuran'ı yeniden yazmak istiyorlar bunu mu din'lerler.
Derinlikli dış politika yapıyorum derken naylon açıklamalar yapar hale gelindiğine göre hadi dağılın akitler.
Yeryüzünde ben daha "müslüman yanlısı islami bir terör örgütü" duymadım. Tamamının derdi maşa olmak. O kadar gerizekalıyı nasıl bulup da bir örgüt kuruyorlar anlamıyorum. Adam gibi bir islami örgüt olsa israil'le abd ile savaşır.