bugün

Arkadaşlarından fazlasıyla uzak durur, bir yere gideceği zaman yalnız takılır. Sevgilisi yoktur. Güzel kadındır. Düğün dernek hopbidi hopbidi gezmez. Pelin batu bir de ben buna örnek oluşturabiliyoruz.
issiz adam cekildiginden beri 'aman ben baglanamam, benden daha iyilerine layiksin. Dilerim ki mutlu ol sevgilim.' ayaklarinda gezen erkeklere inat bizim neyimiz eksik mantigiyla olusmus bir akimdir.
Bende mi katilsam ki bu akima? Bende baglanamiyorum efendim, sivilce yapiyor sonra. Benden daha iyilerini hak ediyorsunuz gibi bir seyler iste.
ıssız kadın, ıssız adamların yarattığı tahribatın toplum hayatından silinmesi üzerine kurulmuş bir ekibin adı olabilir. Bizim günahımız ne lan!
amansız hastalık. dahilim sanırım.
En az Erkeği kadar tiksindiğim kadın. Herkes sizi incitmek için sırada bekliyor evet. Bırakın şu tavırları. Birilerine bir şeyler hissedememek Nasıl bir övünç kaynağı zaten anlayamıyorum. Bir şeyler hissetmek, güvenmek çok zor ve bu herkes için geçerli. Özel değilsin. Ama Mutlu olmak için bu kadar çabalıyorken mutsuz olmaktan bu kadar korkarak yaşadığı anı da kaybetmek, bu bana manasız geliyor. Zaten herkes aşık olabilecek, olduğunda karşılık bulabilecek kadar şanslı değil. Bu kadar korkmaya gerek yok. Arayarak bulunmadığı gibi kaçarakta kurtulabileceğiniz bir şey değil. uğraşmak beyhude. o yüzden kalp kırmanın da bir anlamı yok. illa bir insanı sevmek zorunda değiliz mesela yeşili Sevin ya da maviyi.. önce içiniz güzelleşsin. Çevresini sevebilen insanları da sevebilir. Bir gün mutlaka..
Beni bununla suçladılar bu aralar sıkça. Huzursuzum işte ne var bunda anlamayacak duygusal anlamda bi boşluğum var hissedemiyorum bir şey kimseye. Uçamıyorum bulutların üzerinde. iÇimden gelmiyor hiçbir şey.