bugün

başlık sığmadı. tam hali

ırakta ölen 1.5 milyon kadın-çocuk sivile sırtını dönüp, mısırdakilere üzülmek olacaktı.

hadi gezi de ölenleri umursamıyorsunuz. ne kadar faşist bir kafa yapınız olduğunu bildiğim için bunu anlayabiliyorum. o eğitimsiz beyniniz, vicdansız kalbinizle, din düşmanıydı zaten onlar, ölmeliydi diye düşünüyorsunuz. ama amına koyum mısırda ölenler müslümansa, ırakta ölenler neydi ? 1.5 milyon lan dile kolay. çoğu ise eylem yapabilecek kadar gücü olmayanlardı. bebekler,çocuklar, tecavüze uğrayan kadınlar vb.

he ama başınızdaki bunları yapanlar için, "kahraman abd askerinin ülkelerine sağ salim dönmeleri için dua ediyorum" dediya, bir kez daha gördük kafanızı çalıştırmadığınızı. kimse gelip mısırda insanlar ölüyor vicdansızsınız demesin. zira 14 yaşındaki kızlarla evlenmek için yasa tasarısı geçirmeye çalışan, nekrofiliye onay veren, kadınların muz almasını, denize girmesini yasaklayan, halkı kandırarak başa gelmiş bir sapkınına ve destekçilerine karşı verilen mücadeleyi yanlış bulup, zırıl zırıl ağlarken, ırakta olanları umursamıyorsanız, ne beyniniz ne vicdanınız vardır.

her gün onlarcası öldürülen, başını çıkartan türkü vurun emrinin ortalarda dolandığı, 9 yaşındaki türkmen çocuğun baltayla öldürüldüğü coğrafyalar konusuna ise hiç girmiyorum. bu ikiyüzlülüğünüz yeteri kadar midemi bulandırıyor zaten.
sevimli koyuncukların sürekli kaçırdığı, görmediği yahut görmek istemediği bir konudur. amerika ırak'a girdiğinde, başlarındaki çoban bugün yaptığı gibi tvlerde ve gazetelerde, ağzından köpükler fışkırtarak bağırmadığı daha doğrusu bağıramadığı için pek gündemlerine almadılar bu konuyu, bugün de akıllarında yoktur.

iktidara geçmeden önce ve geçtikten sonra, amerikan destekli bir parti oldukları kabak gibi ortadayken, din zehrini insanların iliklerine kadar iyice boşaltmayı becerdiklerinden şuan yönetimdeler.

ve çok ilginçtir ki, bunca senedir amerikan uşaklığı yapmalarına rağmen, hala seçmenleri kahrolsun amerika diye slogan atmaktadırlar...
ırak'ta ölenler çok müslüman (!) başbakan hazretlerinin hiç umrunda olmamıştır . hatta bırakın ıraklı müslümanlara üzülmeyi açık açık " kahraman abd askerlerinin ülkesine dönmesi için dua ediyorum" demiştir kendisi. hatta ıraktaki müslümanların öldürülmesi için bizzat türkiye sahasının kullanılmasını istemiştir. müslümanların kateledilmesi için elinden geleni yapmıştır tipine sıçtığım.