bugün

Canımızı yakan, alçak ve hain saldırılardır.
rte nin fikir beyan etmekten özellikle kaçındığı katliamlardır. ta allahın siktirettiği yerdeki myanmarı gören adamın bunu görmediğini düşünmek saflık olur. lakin barzaniyle iş tutmak israil için kurulacak yap işlet devret modeli kurdistan için bunlar ihmal edilebilir küçük detaylar.
biz ümmetçiyiz diyen kardeşlerimizin haberinin olmadığı katliamlardır. elbette kendini ümmetçi olarak tanımlayanları suçlamıyorum. medya ne verirse onu alanları, siyasi çıkarları için dini kullananları göremeyenleri eleştiriyorum. milliyetçileri eleştiren ümmetçiler malesef bu katliamlardan, hocalıdan, gulcadan ve daha nicelerinden habersizler.
kerkük katliamının bugün yıldönümüdür.

200.000 türkmen telafer'den kaçıyor, evsiz barksız, aç susuz.
kızılay, afad nerede ?
yoklar..

görsel
bize ne amk.

biz önce suriye'li esad düşmanı kardeşlerimizin yaşam koşullarını iyileştirelim.

o türkmenlerde akıllı olup barzaniye tabi olsunlar...
allah c.c türkmen kardeşlerimizin yardımcısı olsun.

işi dönderip dönderip ak partiye getirerek kime hizmet ettikleri anlaşılmayan güruh, yarın bir gün oraya çıkarma yapsak, bizim ırakta ne işimiz var yeaa... der.

ikiyüzlü olmayın. azıcık samimi olun.

türkmenler sadece ırakta değil suriyede de türkmen var.

oraya bir tır çıkardı mit, teröristlere yardım yapılıyor diye paralellerle birlikte giden yardımları kestiniz.
ırak kürtleri de aynı şeylere maruz kalmıştır. bunu sürekli ırki bi ayrım şeklinde dile getirmeniz yanlıştır. ypg dışında hiç bir güç ışide karşı koymamaktadır acaba neden? onun bunun için ağlamayı bilenler şimdi susarlar insan öldürerek sevap işlediğini sanan zihniyete.
Türkiyenin kör olduğu katliamlardır.
iş kendi çocuğunun öğretmeni olan babaya dönmüştür.
Torpil geçiyor demesin diye kendi çocuğu sınıfta yok gibi davranır böyle adamlar.
on yıllardır devam eden katliamlardır.

on yıllardır kürtler katlediyordu şimdi ışid katlediyor.

5 seneye kadar kürtlerin yaptığı katliamlar ortada kerkük'te. Kürtler de katledilince yine bu işin ırkı yok demeye başladınız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar