pantolon sorun değil, yayık götlü değilsen bir şekilde bir şeyler buluyorsun da üst kısım sıkıntı.

her taraf pezevenk gömleğiyle gay tişörtü dolu.

çiçekli gömlekler, dekoltesi göbeğe kadar inen, pullu pullu v yaka tişörtler.

insan evladı gibi bir şey bulana kadar ömrü çürüyor insanın.
Eski pantolonları giymeye devam etmekle sonuçlanır.
he amınakodumun çuval götlüleri sizi. siktirin gidin kardeşler giyim'e orada bulursunuz.
Pazara gidiyorum bi kilo domates bir bağ dereotu almaya etrafta pembe pembe pantolonlar yok dar paça bilmemne kim alıyor acaba bunları diye düşünmeden edemiyor insan.
Ilık modası mahalle aralarına kadar inmiş demekki.
şu an levis,diesel ,collins, little big , mavi jeans vs mağazalrda her kesim kot pantolonlar mevcut. zaten kargo ,canvas veya diğer chino tarzı pantolonlar genelde 3 kesim satılıyor ,ister şalvar gibi bol al, istersen de dar al. kumaş pantolon alıyorsanız da zaten diktiriyorsunuz ,istediğin gibi diktir. ben anlamıyorum neyi ,nerede arıyorsunuz da bulamıyorsunuz?
katılmadığım durumdur,bence neyin nereden alınacağını bilmiyorsunuz.
arkadaş kotona girelim iki tane üst baş alalım dedik. adam gibi bir tişört bulamadım. sanki elbise 2. dünya savaşından çıkmış mübarek. tutamadım doğru dürüst parçası elimde kaldı. maymuna giydirsen küfür eder la. yazık yazık.
bu başlığı açana teşekkürler.

erkek olarak regular fit pantalon bulamıyoruz amk, deliriyorum lan!!!

moda diye "inbe" gibi giyindiriyorlar sizi beyler, gidin adam gibi pantolon alın, bitsin sözde moda "inbecilik"!!!
sanki millet göt göstermek için bugünleri bekliyor gibi herkes slim fit dar paça giyiyor

pantolon almadan önce ayna alın eve, ayna.

siktirin gidin tayt alın oldu olacak!
defol git artık lanet moda.

yaz geldi neyse ki şort falan idare edebilecez.

korkum mini şort modasının başlaması.

görsel

edit: yorumla bacım.

görsel
Muzdarip olduğum durumlardan sadece birisi.
artık ılık reyonu şart oldu.

görsel
Bu ılıkların yüzünden belimize oturan dal taşak rahat gezdiren bir pantolon yok piyasada.
haklı serzeniş. sanki biz de ılık giyinmeye mecburuz gibi vitrinlerde aynı modelleri dayatıyorlar. istemiyoruz kardeşim ılık gibi giyinmek.
2 yıldır aynı elbiseleri giyiyorum AMK..fakir gibi geziyorum..

ipne olmayacağım kararlıyım..
Başlığın içeriğindeki homofobik söylemi konu dışı tutmak gerekirse hakikaten bir eşcinsel olarak diyebilirim ki dar pantolon erkekte iğrenç durmaktadır. Hem sağlık açısından hem de görsellik açısından çok kötü.
aynen karşiim.
seri köz getir.

bulamamaktır.
Çoğu mağazada düşük bel dar paça dar bel. Belimiz üşütsünde üremeyelim diye kesin olmamakla birlikte israil yada abd'nin başlattığı moda diye dillendirilen olaydır.
slim fit furyası nedeniyle sakata gelme halidir. Beli olmadığından her seferinde xxxx...xxxl arayışına girmek durumunda bırakıyorlar insanı.
slim fit tayt kot giyen erkek ILIKTIR...
Avrupalı gay stilistlerin yön verdiği ortamda gerçekleşen hadise.

Adamlar gay aq gay! Düşünüyor, taşınıyor, hayal kuruyor ve o götü, o bacakları, o fanteziler deryasında ne buluyorsa onu meydana çıkartıyor.

Tabi burada bahsettiğimiz götün errrrrrrrrkek götü, detayların da errrrrrrrrkek detayı olması dışında bir sorun yok.

Efendi olun, dünyanın dört bir yanından gelip Milano'da moda eğitimi alan erkek azmanı lolipoplara yem etmeyin kendinizi.
başlığın troll olması bir yana, nasıl giyiyorsunuz lan o pantolonları ? s*k taşak meydanda kadın gibi göt bir metre çıkmış iğrenç. sizin zevkinize tüküreyim.
Bende sevemiyorum, dar pantolon dişiye aittir. Erkeğin kendi bacaklarını göstermek gibi bir kaygısı olmamıştır hiçbir zaman. Ama dişinin vardır.

Erkekte xl tişört giyeceğine l, l giyeceğine m giyer. Erkeğin de gögüsünü varsa kaslarını sergilemek gibi bir kayısı vardır. Zira kadınlar erkekte bacağa bakmaz.

Genellemedir tabi bu yazdığım da, genelde de böyle. Siz hiç 2 3 beden bol tişört giyen bir erkek gördünüz mü?
Düşük bel çokluğu, problem.
Ne zaman partolon almaya kalksam bir anda küfürlerimi hak eden durum. Yok arkadaş, millet bu sıcakta extra slim dar paça pantolonla, sıkı taşağı Sıka sıka nasıl rahat ediyor anlamıyorum. Tayland prensi gibi dolaşmak tarz ise, siksinler öyle tarzı.
aptal firmalar adam gibi iş yapmıyorki. halkın yüzde 80i anadolu çocuğu adam gibi giyiniyor.
Erkeklerin özellikle kalçası büyük benim gibi yani, enn büyük sorunu. Şalvar mı giyelim illa ne yapalım.