bugün

Halıya sürtün.
Öpüşerek ısınılabilir bence.
sobaya atın.
size sokularak sarılmasını isteyip sırtına deri ceketinizi de örterseniz onu daha fazla ısıtabilirsiniz.
(bkz: hohlamak)
Koy ellerini ellerime ısıtayım sevgilim, benim ellerim hep sıcaktır senin için.

(bkz: Bir başka sevgiliyi sevemem)
Sevgiliniz kendini isitamayacak kadar acz icerisindeyse ona bir Battaniye verin yada Kombinin ayarını yükseltin. Durumu eksajere etmeye gerek yok.
Sarılmak tabiki.
Güldürmek diye biriniz de dememiş.
Kimse söylememiş. Şaka galiba.

(bkz: sikin amk)
Ne diye böyle giyindin havadan haberin yok muydu deyin. içindeki sıcak fırtınadan ısınacaktır.
Huni yardımıyla ağzına 5 kilo pekmez dökmek olabilir.
evi yakın. yetmez.

arabayıda yakın. kesmez.

mahalleyi yakın. saçını tarar.

''ışkım sını çık sıvıyırım'' deyin ısınır.
eğer bir buz dağın zirvesinde, yakıtı ve aküsü bitmiş bir araçta mahsul değilseniz. ısıtmanın bir çok yöntemi var.
soba mesela. çok romantik değil mi.
giyinseydin. beni alakadar etmez. kış ayında deri ceket giyersen götünde donar kafanda.
olmayan tekniktir.

çünkü sevgilim yok.
görsel
Ceket giydirip ayakkabı yakanlar, libido yükseltenler bu ney len. Doğrusunu yazıyorum not alın. ilk önce üşüyen bir sevgili yapıyonuz. Sonra ayakkabınızı yakıp kızın libidosunu yükseltmeye çalışın.
görsel
Öncelikle iki elinizi sevgiliyi kolların içerisine alacak şekilde birbirine kenetleyin. kollarınızla oluşturduğunuz kordonun sevgiliyi çevrelediğine emin olmanız bu yöntemde çok önemlidir. daha sonra aynı ritimde iki kolunuzu 50 cm aralık kalacak şekilde aşağı yukarı hateket ettirin.

Sonuç:ısıtma işlemi tamamlandı.

Sağlaması: kinetik enerji sürtünmenin etkisi ile ısı enerjisine dönüşeceği için sevgili kişisi ısınacaktır.

Alternetif yollar: adam gibi sarılın ve öpün.
Rölantide çalışan bir aracın egzozuna kafasını tutun.